Akcesoria i grzejniki

 

Grzejniki łazienkowe i przeznaczone do nich akcesoria, to nie tylko urządzenie i dodatki zapewniające ciepło w łazience. Dzięki ciekawym kształtom, dodatkowym funkcjom mogą sprawdzić się jako suszarka do ręczników, a nawet – efektowna ozdoba. Wzornictwo tego typu wyposażenia również jest istotne i wpływa na ogólny odbiór wnętrza łazienki. Wybierając akcesoria do grzejników łazienkowych warto zwrócić uwagę na użyte materiały – urządzenia musza sprostać trudnym warunkom panującym w łazience a głównym ich wrogiem będzie oczywiście wilgoć. Podwyższony poziom wilgoci oraz pary wodnej, która powstaje podczas gorącego prysznica, może przyczynić się do szybkiej korozji i niszczenia metalowych, niezabezpieczonych cześci. Ze wcględów bezpieczeństwa szczególnie należy tutaj zwórócić uwagę na grzejniki elektryczne i umiejscowienie gniazda prądowego. Odpowiednio dobrane korki, przyłącza, klucze i uszczelki stanowiące pozornie wrażenie niekoniecznych dodatków mogą okazać nieodzowną częścia samej instalacji grzewczej w łazience i mogą zadecydować o jej poprawnym działaniu. Pamiętajmy o niezbędnych akcesoriach do grzejników, przed wyborem grzejnika skorzystajmy też z rad specjalisty.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment grzejników i akcesoriów do grzejników łazienkowych cenionych na rynku producentów. Wieloletnie doświadczenie, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykonania gwarantują niezawodność tych urządzeń i trwałość akcesoriów.
 
Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Salonów HOFF. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kompleksowe wyposażenia łazienek, ale wszystkoto,  co jest niezbędne do urządzenia funkcjonalnego wnętrza i sprawnego remontu Twojego mieszkania. Nasi specjaliści doradzą w doborze asortymentu i potrzebnych dodatków.
RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?