0

Aranżacja łazienki ze złotą armaturą bianco bo

BIANCO BO

Ekspozycja nr 13

ŁAZIENKA ZE ZŁOTĄ ARMATURĄ, ZIELONĄ JODEŁKĄ I BIAŁYM MARMUREM

Łazienka ze złotą armaturą zielonymi płytkami i marmurem calacatta to nowoczesny projekt wnętrza, który zobaczysz na żywo w Salonie HOFF.

Koncepcja łazienki BIANCO BO powstała w oparciu o najnowsze trendy aranżacyjne. Zielone płytki pod prysznicem w stylu retro, eleganckie, białe płytki marmurowe i złota armatura łazienkowa pozwoliły nam stworzyć wnętrze na miarę trendów 2022! Projekt łazienki uzupełnia lustro okrągłe przycięte tak, że kształtem przypomina księżyc. Ułożone na ścianie zielone płytki w jodełkę dodały aranżacji klimatu natury. Łazienkę stylowo przełamuje czarna wnęka pod prysznicem oraz kabina prysznicowa z czarnymi profilami.

BIAŁO-ZIELONA ŁAZIENKA ZE ZŁOTĄ ARMATURĄ

Aranżacja BIANCO BO to dowód na to, że mała łazienka może wyglądać stylowo i oryginalnie, a przy tym nie stracić wrażenia przestronnej. Płytki wielkoformatowe imitujące biały marmur od La Faenza sprawiły, że w łazience powstał niezakłócony rysunek żył marmurowych. Są to płytki podłogowe, dlatego z powodzeniem można wykorzystać je na ścianach i na podłodze. Na zielonej ścianie pod prysznicem wybiła się złota bateria prysznicowa z deszczownicą i termostatem Euphoria marki Grohe. Na blacie umywalkowym stanęła bateria umywalkowa wysoka Grohe Essence w odcieniu Warm Sunset. Stylowy zestaw z armaturą stworzyła okrągła umywalka nablatowa miedziana Vitra Water Jewels – doskonała do małych łazienek, którym brakuje biżuteryjnej ozdoby. Łazienka, mimo, że jest niewielka – zyskała wrażenie przestronnej, dzięki temu, że ma otwarty prysznic. Kabina walk-in to sprawdzony sposób na optyczne powiększenie każdej małej łazienki.

Projekt łazienki BIANCO BO stał się Twoją inspiracją? Umów się z Projektantem HOFF na metamorfozę Twojej łazienki. Przy zakupie płytek, wizualizacje łazienki 3D otrzymasz gratis*.

Odwiedź Salon HOFF i obejrzyj każdy detal aranżacji BIANCO BO na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej
.

PROJEKTY ŁAZIENEK ZE ZŁOTĄ ARMATURĄ INSPIROWANE ARANŻACJĄ

Obejrzyj stworzoną przez Projektanta HOFF wizualizację łazienki dla Klienta, który zainspirował się aranżacją w naszym Salonie.

produkty z tej aranżacji

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?