Drzwi wewnętrzne Pertini 4 Asilo
Drzwi wewnętrzne Pertini 4 Asilo
Drzwi wewnętrzne Pertini 4 Asilo
Producent:
Asilo
Kolor: szara platyna

Seria Pertini to rodzaj drzwi wewnętrznych rozwiernych, wykonanych w systemie bezprzylgowym. Stworzone są z dbałością o każdy detal oraz według standardów spełniających największe wymagania. Wysoka jakość oraz wykorzystanie materiałów najlepszej klasy sprawia, że drzwi z serii Pertini idealnie nadają się do każdego typu pomieszczeń. Odznaczają się wysoką estetyką wykonania oraz funkcjonalnością.

 

Drzwi z serii Pertini to rodzaj drzwi ramiakowych. W tym modelu ramiak pionowy cofnięty jest względem poziomych elementów, co daje ciekawy i niebanalny efekt. Dzięki nowoczesnej konstrukcji drzwi wyglądają oryginalnie i pasują do każdego stylu wystroju wnętrz.

 

Propozycją dla osób ceniących sobie jasność, przestrzeń oraz oryginalne łączenie różnych materiałów, jest model Pertini 1. W tym przypadku zamiast płyciny wykorzystano szybę, która nadaje niepowtarzalny charakter całości. Dzięki temu zabiegowi otrzymaliśmy drzwi szklane, w eleganckim i praktycznym wydaniu.

Biały zawsze w modzie

Biel to spokój i elegancja. Drzwi białe dają wiele możliwości aranżacji, ponieważ pasują do nich wszystkie dodatki. Możemy dowolnie zmieniać charakter wnętrza nie zmieniając jego podstawowych elementów. Kolor biały zajmuje szczególne miejsce w palecie barw. Bliski absolutu i światła, kojarzy się z reguły z czystością i niewinności. To także przestrzeń, w której możesz swobodnie oddychać, w której nikt nie zakłóca twojej pracy. Czyż duża jasna przestrzeń nie daje nam swobody i lekkości? To najpełniej pojęta wolność!


Konstrukcja

  • drzwi wewnętrzne rozwierne w systemie bezprzylgowym
  • wypełnienia z szyby bezpiecznej mlecznej o grubości 8mm
  • drzwi wykończone naturalną okleiną drewnianą lub malowane w jednym z 5 kolorów
  • lakierowane.

PODSTAWOWY WYMIAR SKRZYDŁA

wysokość [mm]: 2020
grubość [mm]: 39
szerokość: „70”/„80”/„90”

DODATKOWE WYMIARY SKRZYDŁA
wysokość [mm]: 1950/2100/2150/2200/2250
szerokość: „60”/„100”
 
Położenie:Ściana
Zastosowanie:Wewnętrzne
Pomieszczenie:Salon, Kuchnia
Kolorystyka:Szary
szt. w kartonie:1
Kraj produkcji:Polska
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?