Aranżacje łazienek > Zobacz na żywo w salonie HOFF

01-Foundry-Gris-aranzacja

FOUNDRY GRIS

Loftowa aranżacja łazienki wymaga użycia elementów, które będą miały w sobie coś z upływającego ducha czasu. W świecie doskonałym styl industrialny powinien odwoływać się do aranżowanych w latach 80. opustoszałych budynków fabrycznych. Kolekcja Foundry Gris ma w sobie coś, co pozwoli nawiązać do tamtejszych przemysłowych przestrzeni.

W naszej aranżacji łazienki dostrzeżesz gładkie płytki imitujące wysłużony beton, a także płytki o tym samym wybarwieniu z trójwymiarowym dekorem inspirowanym kompasem (Foundry Gris Compass). Do aranżacji łazienki postanowiliśmy wprowadzić nutę współczesnego ciepła. Co nam w tym pomogło? Płytki drewnopodobne, a także stylowa, miedziana armatura i ceramika. Tak, ceramika wcale nie musi być biała, to możliwe! Spójrz tylko na tę miedzianą umywalkę widoczną na nadbudowanym blacie. Według nas umywalka nablatowa w miedzi prezentuje się zjawiskowo.

Nawiązaniem do stylowej umywalki stała się bateria umywalkowa z serii Essence New XL (Grohe) o wdzięcznej nazwie koloru „warm sunset” (ciepły zachód słońca). W tym samym kolorze jest system natryskowy Euphoria XXL (Grohe), który umieściliśmy pod prysznicem. System uzupełnia bateria termostatyczna, elegancka słuchawka natryskowa oraz deszczownica TurboStat®, która utrzymuje stałe parametry wody w czasie kąpieli. Ciepły kolor umywalki i zestawu ze stylową głowicą, pogłębiają płytki drewnopodobne w odcieniu beżu (Kuni BS, Imola). W strefie natrysku stanęła kabina prysznicowa walk-in z czarnymi profilami (Roltechnik). Surowość aranżacji przełamuje zawieszony na szybie kabiny chromowany wieszak z kolorowymi zakończeniami w postaci plastikowych kulek.

Zaciekawiła Cię nasza industrialna aranżacja łazienki? Szukasz stylu, który wyróżni się na tle klasycznych wnętrz?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję FOUNDRY GRIS na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?