Aranżacje łazienek > Zobacz na żywo w salonie HOFF

01-glaze-balnco-aranzacja-lazienki

GLAZE BLANCO

Łazienka z płytkami Glaze Blanco pokazuje, jak w efektowny sposób ozdobić wnętrze przy pomocy nowoczesnych płytek strukturalnych. Zastanawiasz się w jaki sposób sprawić, by biała łazienka wyróżniała się na tle innych i by prezentowała się elegancko i niepowtarzalnie? Poznaj szczegóły naszego projektu.

Zainspirowani połyskującą, szczotkowaną fakturą płytek z serii Glaze Blanco hiszpańskiego producenta Saloni, przygotowaliśmy projekt inny niż wszystkie. Lekki, elegancki, współczesny. Seria płytek Glaze Blanco charakteryzuje się stylowym połyskiem, trójwymiarową strukturą i efektem zatopionych drobinek. Występuje w dwóch wersjach: regularnej szczotkowanej i geometrycznej szczotkowanej. Płytki 3D z regularną, szczotkowaną fakturą użyliśmy na całej szerokości aranżacji, za wyjątkiem jednego, centralnego fragmentu, który posłużył nam za nadanie wnętrzu dekoracyjności. W tym miejscu użyliśmy geometryczne płytki 3D z serii Glaze Blanco Radiance. Nieregularna, delikatnie trójwymiarowa powierzchnia w połysku tworzy olśniewający efekt pełen blasku. Zwróć uwagę, jak dużą rolę odegrało w tej aranżacji oświetlenie led.

Drugim kluczowym czynnikiem odpowiadającym za nadanie wnętrzu harmonijnej dekoracyjności są chromowane dodatki do łazienki i wyposażenie: grzejnik pionowy z wieszakiem (Kleo Bar Zehnder), baterie umywalkowe wysokie (Spike Trend) i widoczna na ścianach listwa dekoracyjna mosiądz – chrom. Ciepła nadały wnętrzu płytki drewnopodobne z serii Kuni T (Imola). Blat umywalkowy ozdabia minimalistyczna, nowoczesna ceramika łazienkowa – umywalki nablatowe okrągłe Laufen o prostej, stylowej budowie. W łazience stanęła również awangardowa toaleta myjąca bezrantowa Navia (Laufen). Miska wc jest komfortowa w obsłudze, a użyta w niej deska wolnoopadająca zapewnia cichy domyk.

Podobają Ci się jasne aranżacje łazienek, ale szukasz inspiracji, która pozwoli Ci stylowo i elegancko ozdobić Twoją łazienkę?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję GLAZE BLANCO na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?