Grohe - jakość, technologia, dizajn, oszczędność


Dlaczego warto wybrać produkty GROHE? 

TRWAŁOŚĆ liczona w latach

OSZCZĘDNOŚĆ w zużyciu wody

TECHNOLOGIA i innowacyjność

DESIGN nowoczesny i nieszablonowy

TRWAŁOŚĆ liczona w latach
Wszystkie produkty GROHE zostały zaprojektowane przez Niemieckich inżynierów i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Przekłada się to na lata niezawodnej, bezawaryjnej obsługi.

OSZCZĘDNOŚĆ w zużyciu wody
Rozwiązania proponowane przez GROHE łączą wysoki komfort obsługi z niskim zużyciem wody. Dzięki temu możesz dbać o środowisko i oszczędzać, nie rezygnując z wygody użycia.

TECHNOLOGIA i innowacyjność
Od baterii z cyfrowym wyświetlaczem po czujniki chroniące mieszkanie przed zalaniem - GROHE kształtuje przyszłość wody!

DESIGN, który zwycięża
Produkty GROHE łączą w sobie przydatność, wygodę użycia i znakomity wygląd nagradzany na wielu międzynarodowych konkursach wzorniczych. Odkryj, jak piękno łączy się z użytecznością!

Produkty marki GROHE oparte są na najnowszej technologii, modnym designie i najwyższej jakości. Miejscem, gdzie powstają projekty produktów są Niemcy, a znak jakości „Made in Germany” zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów. Wszystkie produkty GROHE oraz ich komponenty poddawane są specjalnym testom wytrzymałościowym. Czas eksploatacji wyrobów marki GROHE wynosi dziesiątki lat. Zanim jednak jakąkolwiek nową powłokę będzie można zastosować w produkcji masowej, musi ona pomyślnie przejść rygorystyczne, wewnętrzne testy jakościowe.


Marka GROHE ma duże wzięcie wśród projektantów wnętrz oraz inwestorów i deweloperów. W produkty tej marki wyposażono wiele prestiżowych projektów. GROHE aktywnie angażuje się w ekonomiczne korzystanie z zasobów poprzez rozwiązania oszczędzające wodę, dopasowane do wanny, prysznica czy umywalek.


Zainspiruj się dizajnem GROHE

Grohe-lp2

Grohe-lp

Bateria Grohe-IMG_8722 1-m

Grohe-bateria-wannowa

bateria-grohe-euphporia

bateria-grohe-silkmove
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?