0

Hiszpański design w Waszych domach

Dodano:2016-11-15
Kategorie:BLOGDzisiaj trochę o hiszpańskim wzornictwie i ceramice.


Przedstawiamy markę Vives słynącą z produkcji wyrobów ceramicznych i porcelanowych. To światowy lider płytek ściennych oraz podłogowych. Marka powstała w Hiszpanii, która słynie z produkcji ceramiki. Początki Vives sięgają do 1957 kiedy skromny wówczas zakład produkował płytki ścienne w małych rozmiarach.   

vives-sample

Połowa lat siedemdziesiątych to silny wzrost popytu w branży ceramicznej co doskonale wykorzystała marka Vives. Od tego czasu nieustająco się rozwija kładąc nacisk na najwyższą jakość swoich produktów. Jakość wyrobów jest jednym z najważniejszych czynników, która definiuje i reprezentuje markę. Zostało to docenione w 1998 kiedy przyznano Vives certyfikaty ISO 9001 oraz 9002. Hiszpański design jest bardzo charakterystyczny. Żywe kolory, liczne wzory i mozaiki zdobią południowe domy. Odbiciem tego są właśnie stylowe płytki Vives, które posiadają bardzo bogate i piękne wzornictwo.

Dzisiaj mamy ogromny wybór kształtów, rozmiarów oraz modnych motywów. Zaglądnijcie do naszego salonu i zobaczcie niezwykłą kolekcję płytek Vives. Jeśli marzy Wam się południowy, przytulny klimat w Waszych domach - nic prostszego, wystarczy odrobina odwagi i fantazji, resztą zajmą się nasi fachowcy ;)
✔ A czy wiesz?
Prawdopodobnie pierwsza mozaika typu "patchwork" powstała w 2003 i właśnie firma Vives zaprezentowała ją jako pierwsza. Model Soliwa-30 zainspirowany był tradycyjnymi wzorami prosto z Walencji.

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?