Kariera

6.11.2018 r.
Twoja kariera w Hoff
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy:
• Kraków, ul. Kosocicka 7,
• Łatwy dojazd MPK i samochodem (węzeł Wielicki),
• Parking dla pracowników.

Wymagania wobec kandydata:

• Doświadczenie w dziale marketingu lub agencji reklamowej min. 3 lata,
• Umiejętność zarządzania projektami marketingowymi,
• Znajomość rynku mediów lokalnych w Krakowie,
• Doświadczenie we współpracy z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów (agencje reklamowe, drukarnie itp.),
• Doświadczenie w organizacji "eventów" firmowych, współpracy z podwykonawcami, partnerami,
• Świadomość finansowa, planowanie, realizacja i rozliczenie powierzonych budżetów,
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
• Samodzielność w wykonywaniu zleconych projektów,
• Wykształcenie wyższe o profilu marketingowym lub pokrewnym,
• Prawo jazdy kat. B,
• Podstawowa znajomość pakietu Adobe Photoshop mile widziana.

Oferujemy:
• Stałą pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny,
• Ambitne i ciekawe zadania z szerokiego zakresu marketingu,
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w konferencjach branżowych,
• Przyjazny i zmotywowany zespół.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: hr@heban.pl

Wysyłając swoją kandydaturę zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółkę HEBAN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@heban.net.