Katalog Najlepszych Cen

Nowy KATALOG Hoff!


Pierwszy kontakt skóry z orzeźwiającym strumieniem wody, budzi Cię do życia. Przed ważnym wyjściem, rzucasz ostatnie spojrzenie w lustrzanym odbiciu. A wieczorem, obok praktycznej roli, Twoja łazienka potrafi być Twoim SPA.
Przeglądając nasz Katalog Najlepszych Cen HOFF zwróć uwagę na dział Ceramika. Znajdziesz tu propozycje wanien, brodzików i kabin prysznicowych, które sprawią, że pokochasz swoją łazienkę. W dziale z Armaturą zobaczysz najmodniejsze serie baterii i zestawów prysznicowych. Daj się ponieść wyobraźni i nadaj swojej łazience biżuteryjnego akcentu z dizajnerską armaturą z naszego katalogu!

Przekartkuj katalog do Działu Szafki i powróć do Ceramiki. Ilość umywalek i szafek w Twojej łazience ma znaczenie. Każdy domownik doceni miejsce dla siebie. A to z pewnością zmniejszy kolejki do łazienki podczas ważnego, wspólnego wyjścia z domu. Nie pomiń działu, w którym umieściliśmy Grzejniki. Daj się zaskoczyć niezwykłym formom, które nie tylko ogrzeją, ale i ozdobą Twoją łazienkę!
Patrząc na działy Płytki, Drzwi i podłogi, Tapety i akcesoria oraz Farby i efekty, poznasz niezwykły świat dobrego dizajnu Hoff nie tylko w łazience.  Pobierz nasz najnowszy Katalog Najlepszych Cen HOFF i razem z nami zaprojektuj wnętrze swoich marzeń.

 

Pliki do pobrania:

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?