Odbierz 100 zł za każdy wydany 1000 zł

Dodano:15-09-2017
Kategorie:Blog


> Promocyjna jesień w Salonie Hoff pozwoli Ci zakończyć rok w nowym wnętrzu.
W asortymencie Hoff znajdziemy szeroki wybór płytek łazienkowych, elementów wyposażenia łazienek, podłóg, drzwi, farb, tapet oraz dekoracji ściennych. Jesteśmy wyłącznym importerem cenionych producentów płytek łazienkowych z Hiszpanii, Włoch i Portugalii. Posiadamy również bogaty wybór produktów krajowych producentów.

Hoff to salon kompleksowego wykończenia wnętrz. Naszym celem jest sprostanie nawet najbardziej wymagającym Klientom, sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, których jakość utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Posiadamy w tej materii duże doświadczenie, wciąż rozwijamy swoje metody działania przyglądając się z bliska najnowszym trendom. Rynek wyposażenia wnętrz wciąż intensywnie się rozwija i aby liczyć się w nim, należy ciągle zmieniać na lepsze swoje metody działania. Idąc naprzeciw Twoim wymagiom i dbając o wygląd Twojego wnętrza zachęcamy do s
korzystania z wyjątkowej promocji: za każdy wydany w Salonie Hoff 1000 zł odbierzesz 100 zł na kolejne zakupy. Promocja trwa, nie przegap szansy i odzwiedź nasz salon.

Dobrze dobrana szałka pod umywalkę zrobi różnicę

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?