Projekty łazienek - Salon HOFF

aranżacja łazienkowa polis bone

POLIS BONE

Ekspozycja nr 29

Kolekcja Polis Bone to płytki w beżowym odcieniu, dzięki którym zaaranżujesz przytulną łazienkę. Ich  ciepły kolor zainspirował nas do stworzenia łazienki w delikatnie marokańskim stylu.

Cechą szczególną naszej aranżacji są kolorowe płytki patchwork. Różnorodne wzory i barwy płytek o oktagonalnym wzorze pozwalają na stworzenie dowolnego zestawienia. My jednak postawiliśmy na ciepłą kolorystyką płytek Polis Bone. Zaraz obok orientalnego wzornictwa, drugim charakterystycznym punktem łazienki są płytki 3D w paski. Połączenie trójwymiarowości z orientalnym motywem i beżowym kolorem sprawiło, że uzyskaliśmy efekt przytulnej łazienki. A jak wiadomo, łazienka sama w sobie to dość wymagająca i trudna przestrzeń, jeśli chodzi o dobór przytulnego wyposażenia.

Za nadanie łazience marokańskiego stylu odpowiedzialny jest orientalny patchwork. Ceramika łazienkowa i armatura nadały łazience bardziej nowoczesnego oblicza. Smukła linia miski wc, deski wolnoopadającej i bidetu nadały wnętrzu lekkości. Widoczna z prawej strony część umywalkowa mocno nawiązuje do nowoczesnych, geometrycznych form. Zabudowana biała szafka łazienkowa posiada stylowe szuflady bezuchwytowe. Na blacie widoczna jest szeroka, zaoblona umywalka nablatowa. Ozdabia ją jednouchwytowa bateria umywalkowa podtynkowa Nest od Vitra. Bateria bidetowa widoczna na aranżacji jest z tej samej serii Nest i wyróżnia ją delikatny kształt. Dla nadania wnętrzu eleganckiego szyku, postanowiliśmy użyć owalnego lustra bez ramy, którego energooszczędne oświetlenie LED podkreśla wypukłości płytek 3D.

Łazienka w gorącym, marokańskim stylu trafia w Twój gust i jest dokładnie tym, czego chcesz w swoim domu? W Salonie HOFF w Krakowie nasi architekci przygotowują codziennie profesjonalne projekty łazienek. Umów się na wizualizację łazienki 3D już dziś.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się kolekcją POLIS BONE na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?