Portugalskie płytki

Ponadczasowe, unikalne, piękne. Portugalskie płytki ceramiczne to doskonała propozycja dla miłośników niepowtarzalnego wzornictwa. Charakterystyczne połączenie motywów roślinnych z geometrycznymi, pozwoli stworzyć unikalne wnętrze, nawiązujące do klimatu słonecznej Portugalii i Hiszpanii. Płytki możemy wykorzystać do pokrycia większych powierzchni, ale także jako ciekawe elementy dekoracyjne.

Szeroka gama kształtów, faktur oraz kolorów portugalskich płytek sprawi, że wykreowanie wnętrza marzeń będzie proste! Unikalny proces produkcji oraz starannie wyselekcjonowane surowce, z których powstają płytki, są gwarancją wytrzymałości, trwałości i wspaniałego wyglądu przez lata. Oferujemy produkty uznanych producentów, od lat zajmujących się produkcją wysokiej jakości ceramiki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem płytek ceramicznych w Salonach Hoff! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze rozwiązań idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb!
RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Gatunek
Położenie
Pomieszczenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Kolorystyka
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?