Promocje


> Promocyjna wiosna 2018 już od kwietnia!

W asortymencie salonu Hoff znajdziemy szeroki wybór płytek łazienkowych, elementów wyposażenia łazienek, podłóg, drzwi, farb, tapet oraz dekoracji ściennych. Jesteśmy wyłącznym importerem cenionych producentów płytek łazienkowych z Hiszpanii, Włoch i Portugalii. Posiadamy również bogaty wybór produktów krajowych producentów.

Hoff to salon kompleksowego wykończenia wnętrz. Naszym celem jest sprostanie nawet najbardziej wymagającym Klientom, sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, których jakość utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Posiadamy w tej materii duże doświadczenie, wciąż rozwijamy swoje metody działania przyglądając się z bliska najnowszym trendom. Rynek wyposażenia wnętrz wciąż intensywnie się rozwija i aby liczyć się w nim, należy ciągle zmieniać na lepsze swoje metody działania. Idąc naprzeciw Twoim wymaganiom i dbając o wygląd Twojego wnętrza zachęcamy do s
korzystania z wyjątkowej promocji: za każdy wydany w Salonie Hoff 1000 zł odbierzesz 100 zł na kolejne zakupy. Dodatkowo za każde wydane 10 tysięcy złotych otrzymasz BON PREMIUM o wartości 500 zł! Promocja trwa od 3 kwietnia - nie przegap szansy i odwiedź nasz salon.

Promocja - wiosna 2018!


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?