Promocje


> Promocyjna jesień 2018 tylko do 31 października!

W asortymencie salonu HOFF znajdziemy szeroki wybór płytek łazienkowych, elementów wyposażenia łazienek, podłóg, drzwi, farb, także z mieszalnika oraz tapet i nowych serii dekoracji ściennych. Jesteśmy wyłącznym importerem cenionych producentów płytek łazienkowych z Hiszpanii, Włoch i Portugalii. Posiadamy również bogaty wybór produktów czołowych krajowych producentów.

HOFF to salon kompleksowego wykończenia wnętrz. Naszym celem jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów, sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, których jakość utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Posiadamy w tej materii duże doświadczenie, wciąż rozwijamy swoje metody działania przyglądając się z bliska najnowszym trendom. Rynek wyposażenia wnętrz wciąż intensywnie się rozwija i aby liczyć się w nim, należy ciągle zmieniać na lepsze swoje metody działania. Idąc naprzeciw Twoim wymaganiom i dbając o wygląd Twojego wnętrza zachęcamy do s
korzystania z wyjątkowej promocji: za każdy wydany w salonie HOFF 1000 zł odbierzesz 100 zł na kolejne zakupy. Dodatkowo za każde wydane 10 tysięcy złotych otrzymasz BON PREMIUM o wartości 500 zł! Promocja trwa od 3 września 2018 do 31 października - nie przegap szansy i odwiedź nasz salon. Promocja nie łączy się z akcją promocyjną na skrzydła drzwiowe marki DRE.Promocjna jesień 2018!> Skorzystaj z promocji do końca października:
20% na skrzydła drzwiowe marki DRE!
Dodatkowo od 3 września mamy dla naszych Klientów nową akcję promocyjną obejmującą zniżkę na wszystkie skrzydła drzwiowe DRE. Nie czekaj, skorzystaj z okazji i odbierz zniżkę 20%. Akcja trwa od 03 września do 31 października 2018 roku i obowiązuje w salonie HOFF przy ul. Kosocickiej 7 w Krakowie. Promocję nie łączą się, regulamin na dole strony.


Promocjna na skrzydła drzwi DRE!Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?