aranżacja łazienki REBEL EMERALD

REBEL EMERALD

Ekspozycja nr 5

PŁYTKI IMITUJĄCE METAL W INDUSTRIALNEJ ŁAZIENCE

Jeśli modna łazienka to tylko z kolekcją płytek Rebel Emerald!

Najnowsze trendy w dizajnie łazienek wyraźnie kładą nacisk na obecność rdzy, miedzi i miedzianej zieleni w aranżacjach. Kolory te można stosować na podłodze, na ścianach, blatach i pod postacią dodatków. Jak zaaranżować modną łazienkę w miedzi i miedzianej zieleni w 2020? Z pomocą przychodzą płytki miedziane Interno 9 od ABK i płytki w pięknym odcieniu grynszpanu Rebel Emerald od Flaviker. Na podłodze położyliśmy płytki imitujące beton, które rozjaśniły przestrzeń. Wnętrze urozmaiciły czarno-białe płytki patchwork, które ułożyliśmy na słupku przechodzącym przez blat umywalkowy.

ŁAZIENKA W STYLU MODERN LOFT – POMYSŁ NA ARANŻACJĘ

Aranżacyjnego pazura nadały aranżacji czarne dodatki do łazienki. Są nimi mały czarny grzejnik łazienkowy z wieszakami o fabrycznym stylu, a także zawieszone na sznurku lustro okrągłe w czarnej ramie. Przestrzeń rozjaśnia duża umywalka nablatowa postawiona na asymetrycznym blacie. Jeśli mała łazienka jest Twoją bolączką, możesz zainspirować się tym blatem w swoim domu. Zwróć uwagę, że w części, w której blat z płytek się zwęża, dużo miejsca zyskała toaleta myjąca. Ciekawa jest także armatura łazienkowa. Nowoczesna bateria umywalkowa podtynkowa marki Tres o estetycznej konstrukcji tworzy biżuteryjny akcent w łazience, a dzięki dużym rozmiarom dostarcza wygody użytkowej.

Szukasz inspiracji na to, jak zaprojektować łazienkę w miedzi, aby wyglądała modnie, elektryzująco i świeżo? W Salonie HOFF stworzymy dla Ciebie projekt łazienki 3D. Umów się już dziś na darmową* wizualizację.

Odwiedź Salon HOFF i obejrzyj aranżację REBEL EMERALD na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?