Stelaże i przyciski

Proponujemy najwyższej jakości systemy stelażowe wraz z funkcjonalnymi przyciskami WC. Posiadamy w ofercie kompleksowe wyposażenie łazienek renomowanych firm. Dzięki perfekcyjnej jakości wykonania oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii stelaże i przyciski WC będą idealnie dopasowane do powierzchni naszej nowej łazienki. Ten asortyment charakteryzuje się mocną konstrukcją, niezawodnością i łatwością konserwacji, mimo konstrukcji ukrytej w ścianie. Oferujemy rozwiązania dostosowane do warunków budowy. Zestawy podtynkowe, szyny systemowe i elementy konstrukcyjne można też wykorzystać do montażu kompletnych ścianek systemowych w łazience. Systemy i konstrukcja dobrze sprawdzają się w standardowych, jak i nietypowych zastosowaniach. Te kompleksowe konstrukcje obejmują samonośne elementy montażowe do wszechstronnych zastosowań. Dostępne są elementy montażowe do mocowania wszystkich urządzeń sanitarnych w konstrukcji lekkiej. Elementy montażowe są przeznaczone do wykonywania instalacji w ściankach działowych, lekkich ściankach stelażowych oraz ściankach instalacyjnych częściowych lub na wysokość wnętrza. Takie zestawy i stelaże wraz z przyciskami WC można stosować zarówno w nowym budownictwie jak i podczas standardowego remontu lub renowacji.

Dostępne na rynku i naszym salonie przyciski WC, czyli zewnętrzne przyciski spłukujące są często wykorzystywane w budynkach użyteczności publicznej, sklepach i firmach, coraz częściej instalujemy je w naszych domach. Szereg funkcji daje im przewagę nad tradycyjnymi przyciskami spłukującymi: najczęstsza opcja dwóch
zakresów spłukiwania, siła nacisku spłukiwania, wykonania z tworzywa sztucznego, co najmniej kilka odcieni kolorystycznych (np: biały/chrom błyszczący/matowy), ramkę mocującą wraz z bolcami mocującymi. Przyciski spłukujące WC poprzez montaż podtynkowy są dość dobrze ukryte, przez co bardzo zwiększają estetykę wnętrza łazienki a jasne odcienie i matowe wersje znakomicie komponują się z obecnymi trendami w zakresie wyposażenia i urządzania łazienki.


Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań montażowych i technicznych.

RozwińZwiń

Filtry

Statusy

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?