0
Wanna Wolnostojąca TEBE III 180x73 MarmorinDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Wanna Wolnostojąca TEBE III 180x73 Marmorin
Wanna Wolnostojąca TEBE III 180x73 Marmorin
Wanna Wolnostojąca TEBE III 180x73 Marmorin
Wanna Wolnostojąca TEBE III 180x73 Marmorin
Producent:
Marmorin

Wanna Wolnostojąca TEBE III 180x73 Marmorin


_WANNA WOLNOSTOJĄCA TEBE III
wykonana z lanego marmuru - to w ogromnym uproszczeniu kamień dolomitowy zmielony na mączkę, połączony z odpowiednią żywicą. W tej technologi producent, firma Marmorin była prekursorem i jako jedni z pierwszych w Polsce opracowali własny lany marmur o wyjątkowych parametrach technicznych. Cały sekret to odpowiednie proporcje wypełniacza, który jest kompozycją wyselekcjonowanych frakcji dolomitowych, wzbogaconych uzdatniaczami, połączonych z żywicą. Bogactwem, za którym kryją się prozaiczne wanny Marmorin, jest wiedza, doświadczenie i umiejętność słuchania klientów. Firma powstała w 1985 roku. Najpierw umywalki, potem zlewozmywaki, brodziki i wanny stały się wyrobami spełniającymi najwyższe normy i wymagania odbiorców.


_MINERALICAST®
to materiał o długiej historii w firmie Marmorin i z ogromną listą zadowolonych Klientów na całym świecie. Opracowany ponad 35 lat temu i stale ulepszany, MINERALICAST® jest jednym z najbardziej niezawodnych i niepowtarzalnych materiałów odlewniczych dostępnych na rynku. Głównym składnikiem jest marmur dolomitowy w postaci mączki, składającej się w 96% z Węglanu Wapniowo-Magnezowego - minerału, znanego jako “dolomit” - CaMg (CO3)2. Mączka otrzymywana jest przez rozkruszanie i oczyszczenie marmuru dolomitowego, będącego skałą metamorficzną wytworzoną przez naturalną transformację (metamorfizm), której wiek określa się na ponad 500 mln lat. Podczas procesu produkcyjnego, sproszkowany marmur dolomitowy jest łączony ze specjalnie dedykowaną żywicą, tworząc wytrzymałą masę wypełniającą. Zewnętrzna powierzchnia odlanego produktu pokryta jest jednym z naszych unikalnych żelkotów sanitarnych, zapewniającym doskonałą jakość i trwałość powierzchni. Oba związki tworzą razem unikalny materiał kompozytowy - MINERALICAST®. Jego chemiczne i fizyczne właściwości pozwalają wytwarzać wysokiej jakości produkty o niemal nieograniczonych kształtach i cechach techniczno-funkcjonalnych. Oferujemy różne powłoki żelkotowe dedykowane konkretnym atrybutom i przeznaczeniu produktu.


_O FIRMIE
Design wpisany jest w nasze DNA, a miłość do niego przekazujemy już od ponad trzech dekad. Na bieżąco śledzimy wydarzenia w świecie wzornictwa, ale nie ograniczamy się tylko do roli obserwatora. Nasze technologie i metody produkcji ciągle ewoluują w stronę elastyczności i dopasowania do potrzeb klienta. Łączymy kreatywność ludzkiego umysłu z precyzją najnowocześniejszych technologii odlewniczych. Filozofia naszej marki została zbudowana na przekonaniu, że design jest ważny, że ma istotny wpływ na jakość życia i należy się wszystkim ludziom, bez względu na różnorodność ich potrzeb. Od lat projektujemy w naszym wewnętrznym studio, jak również współpracujemy z najlepszymi polskimi designerami. Wspólnie tworzymy przedmioty niecodzienne i uniwersalne, które wyróżniają naszego każdego klienta. Nasz każdy ruch to starania by przekonać, że codzienność może być wyjątkowa.

Szerokość wanny 73 cm
Długość wanny 180 cm
Typ wanny Wolnostojące
Typ montażu wanny wolnostojąca
Rodzaj materiału Konglomerat
Hydromasaż Nie
Seria Prestige Collection
Styl Nowoczesny
Rozmiar wanny 180 x 73 cm
Gatunek:1
Rozmiar:180 x 73 cm
Rodzaj:Wanna wolnostojąca
Kolorystyka:Biały
Kod producenta:P_W_082_05_1800
Produkt z aranżacji w Salonie HOFF:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?