Wizualizacja 3D

 przycisk rezerwacji wizualizacji 3D
-po rezerwacji wizyty online, otrzymasz SMS oraz emaila z potwierdzeniem. W przypadku braku potwierdzenia SMS lub email, skontaktuj się telefonicznie z salonem HOFF w celu sfinalizowania rezerwacji. Pamiętaj, potwierdź rezerwację przyciskiem "zarezerwuj termin".

Zaprojektowanie łazienki stanowi jedno z trudniejszych wyzwań przy remoncie lub wykończeniu mieszkania. Po pierwsze: musisz wziąć pod uwagę rozlokowanie punktów hydraulicznych, a co za tym idzie – urządzeń sanitarnych. Po drugie: dobranie odpowiedniego wyposażenia do układu łazienki bywa skomplikowane. 

WIZUALIZACJA 3D ŁAZIENKI GRATIS*!
Z myślą o Twoim komforcie oferujemy pomoc profesjonalistów – doświadczonych Projektantów Wnętrz Salonu HOFF. Skorzystaj z darmowej* wizualizacji 3D Twojej łazienki u boku naszego specjalisty. Przedstaw nam swoją wizję, a my zajmiemy się resztą. Bez stresu i wygodnie.

 


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej. Szczegóły dostępne w Regulaminie.

wizualizacja łazienki 3D gratis
Przykładowe wizualizacje 3D - projekty łazienek zrealizowane przez naszych projektantów

projekt łazienki - gratis - wymiarowanie
NA  UMÓWIONE  SPOTKANIE  PRZYGOTUJ:


• ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia 
• wymiary wnęk w ścianach - wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany
• wymiary okien i drzwi - odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokość drzwi 
• odległości podejść instalacji, odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany 
• skosy sufitów - wysokość ścianki kolankowej „A”, długość skosu jako rzut na podłogę „B”, kąt połaci dachowej (patrz rysunek), wymiary okna połaciowego),
• wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy

Wykonanie wizualizacji jest usługą gratisową dodawaną do zakupu płytek ceramicznych w naszym salonie. Warunkiem jej wykonania jest wpłacenie kaucji zwrotnej (uzależnionej od powierzchni łazienki). Kaucja zwrotna wynosi: dla łazienki do 3 m2 podłogi – 300 zł, dla łazienki powyżej 3 m2 podłogi – 500 zł, dla
łazienki powyżej 9 m2 – 900 zł, oraz dla samej podłogi – 10zł/m2. Kaucja musi być wpłacona przed rozpoczęciem wizualizacji na dane kontrahenta, na które będzie wystawiona faktura za płytki.


projekt łazienki - gratis - wymiarowanie
 
NASI PROJEKTANCI

Ludzie tworzący wizualizacje w salonie HOFF, to doświadczeni, znający trendy w designie projektanci. Chętnie udzielą wskazówek technicznych i praktycznych przy tworzeniu Twojej wymarzonej łazienki.

KONTAKT
Zarezerwuj wizualizację 3D online 

przycisk rezerwacji wizualizacji 3D

-po rezerwacji wizyty online, otrzymasz SMS oraz emaila z potwierdzeniem. W przypadku braku potwierdzenia SMS lub email skontaktuj się telefonicznie z salonem HOFF w celu sfinalizowania rezerwacji.
Pamiętaj, potwierdź rezerwację przyciskiem "zarezerwuj termin".

Wizualizację 3D możesz również zarezerwować  telefonicznie.


Kontakt do projektantów z działu wizualizacji:
✆ 501 855 085   ✆ 501 855 116   ✆ 501 855 207   ✆ 502 256 991
 * od godz. 10:00
.


Zobacz jak znaleźć w salonie stanowisko Wizualizacji 3D

Mapka - wizualizacje 3D w salonie HOFF


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?