Wizualizacja 3D

JAK ZAREZERWOWAĆ ZDALNĄ WIZUALIZACJĘ 3D ŁAZIENKI?

1. Skontaktuj się telefonicznie z jedną z naszych projektantek w godz 10-20:
Renata ✆ 501 855 116
Sylwia  ✆ 502 256 991

2. Umów się na termin Twojej zdalnej wizualizacji. Uwaga! W trosce o bezpieczeństwo Klientów zawiesiliśmy usługę wizualizacji stacjonarnej w salonie.

3. Zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta
✆ 12 651 87 28
w celu wystawienia dla Ciebie faktury proforma za usługę wizualizacji - w celu opłacenia kaucji /zobacz wysokość kaucji/. Faktura zostanie przesłana na Twojego maila. Faktura musi być wystawiona na dane kontrahenta , na które będzie wystawiona później faktura na płytki.
Uwaga! Przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie wizualizację 3D łazienki otrzymujesz GRATIS!
Należność za płytki zostanie pomniejszona o wpłaconą kaucję.

4. Co najmniej jeden dzień przed umówionym terminem Twojej wizualizacji opłać kaucję na podstawie otrzymanej faktury proforma. W opisie płatności wpisz "Wizualizacja 3D" oraz numer tej faktury. 

5. Po opłaceniu faktury niezwłocznie odeślij emailem na adres dok@salonyhoff.pl potwierdzenie przelewu oraz fakturę, którą opłaciłeś. 

6. W umówionym terminie wizualizacji nasz projektant skontaktuje się z Tobą telefonicznie. W trakcie tworzenia Twojej wizualizacji udostępni Ci zdalnie swój ekran i będziecie mogli na bieżąco omawiać pomysły na Twoją wymarzoną łazienkę.

7. Po skończeniu wizualizacji, projekt Twojej łazienki zostanie wysłany do Ciebie mailem.

SKORZYSTAJ Z WIZUALIZACJI 3D ŁAZIENKI GRATIS!

Projekty i wizualizacje wnętrz, a zwłaszcza łazienki stanowią jedno z trudniejszych wyzwań przy remoncie lub wykończeniu mieszkania. Po pierwsze: musisz wziąć pod uwagę rozlokowanie punktów hydraulicznych, a co za tym idzie – urządzeń sanitarnych. Po drugie: dobranie odpowiedniego wyposażenia do układu łazienki bywa skomplikowane. Z myślą o Twoim komforcie oferujemy pomoc profesjonalistów – naszych doświadczonych projektantów wnętrz, których pasją są projekty łazienek. Kraków to siedziba Salonu HOFF, gdzie zapraszamy do skorzystania z darmowej* wizualizacji łazienki u boku naszego specjalisty. Przedstaw nam swoją wizję, a my zajmiemy się resztą. Bez stresu i wygodnie.
*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej. Szczegóły dostępne w Regulaminie.

Przykładowe wizualizacje 3D - projekty łazienek zrealizowane przez naszych projektantów:

wizualizacje łazienek Kraków HOFF

projekty łazienek Kraków HOFF

Projekt łazienki Kraków Salon HOFF

Łazienka - projekt Kraków Salon HOFF

> PRZECZYTAJ REGULAMIN WIZUALIZACJI.

NA  UMÓWIONĄ  WIZUALIZACJĘ  PRZYGOTUJ:


• ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia 
• wymiary wnęk w ścianach - wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany
• wymiary okien i drzwi - odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokość drzwi 
• odległości podejść instalacji, odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany 
• skosy sufitów - wysokość ścianki kolankowej „A”, długość skosu jako rzut na podłogę „B”, kąt połaci dachowej (patrz rysunek), wymiary okna połaciowego),
• wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy
projekt łazienki Kraków gratis - wymiarowanie

Wykonanie wizualizacji łazienki jest usługą gratisową dodawaną do zakupu płytek ceramicznych w naszym salonie. Warunkiem jej wykonania jest wpłacenie kaucji zwrotnej (uzależnionej od powierzchni łazienki). Kaucja zwrotna wynosi: dla łazienki do 3 m2 podłogi – 300 zł, dla łazienki powyżej 3 m2 podłogi – 500 zł, dla
łazienki powyżej 9 m2 – 900 zł, oraz dla samej podłogi – 10zł/m2. Kaucja musi być wpłacona przed rozpoczęciem projektu łazienki na dane kontrahenta, na które będzie wystawiona faktura za płytki.


projekt łazienki Kraków gratis - wymiarowanie
 
NASI PROJEKTANCI

Ludzie tworzący wizualizacje łazienki 3D w salonie HOFF, to doświadczeni, znający trendy w designie projektanci. Chętnie udzielą wskazówek technicznych i praktycznych przy tworzeniu Twojej wymarzonej łazienki.

KONTAKT

Wizualizację 3D możesz zarezerwować  telefonicznie.
Kontakt do projektantów z działu wizualizacji w godz 10-20:
Renata   ✆ 501 855 116  
Sylwia    ✆ 502 256 991

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?