Wizualizacja 3D

 przycisk rezerwacji wizualizacji 3D
Zaprojektowanie łazienki może stanowić jedno z trudniejszych wyzwań. Po pierwsze: musisz wziąć pod uwagę ergonomiczne rozlokowanie wszystkich punktów hydraulicznych, a co za tym idzie – urządzeń sanitarnych. Po drugie: układ łazienki bywa nieustawny, a to sprawia, że dobranie adekwatnego wyposażenia bywa skomplikowane i wymaga zamówień pod wymiar. Po trzecie: wiemy, jak bardzo zależy Ci na efekcie wizualnym. Takim, który trafi w Twoje gusta i potrzeby.

Na etapie wyobrażeń ciężko uwzględnić wszystkie specyficzne zmienne, przez co nie trudno o późniejsze rozczarowania. A jak wiadomo łazienka to wnętrze, które nie tylko powinno nam się podobać, ale być jednocześnie trwałe i niezawodne przez długie lata. Rozumiemy Twoje obawy związane z tworzeniem wymarzonego wnętrza. Dlatego z myślą o Twoim komforcie oferujemy pomoc profesjonalistów – naszych doświadczonych Projektantów Wnętrz Salonu HOFF.

Skorzystaj z darmowej* wizualizacji 3D Twojej łazienki u boku naszego specjalisty. Przedstaw nam swoją wizję, a my zajmiemy się resztą. Bez stresu i wygodnie.

 


WIZUALIZACJA 3D ŁAZIENKI GRATIS!
*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie w Krakowie oraz wpłacie kaucji zwrotnej. Szczegóły dostępne w Regulaminie.


Tylko trzy kroki dzielą Cię od gotowej wizualizacji!

NA  UMÓWIONE  SPOTKANIE  PRZYGOTUJ:


• ogólny pomiar długości ścian, wysokość pomieszczenia,
• wymiary ewentualnych wnęk w ścianach - wysokość od podłogi do wnęki, wysokość i szerokość wnęki, jej odległość od narożnika ściany,
• wymiary okien i drzwi - odległość od podłogi do parapetu, wysokość okna, ewentualnie wysokość nadproża okiennego, odległość okna od narożnika ściany, wysokość drzwi,
• odległości podejść instalacji, ewentualnie odpływów kanalizacyjnych od narożnika ściany,
• skosy sufitów - wysokość ścianki kolankowej „A”, długość skosu jako rzut na podłogę „B”, ewentualnie kąt połaci dachowej (patrz rysunek), wymiary okna połaciowego),
• wymiary elementów dodatkowych – takich jak stelaż podtynkowy, czy grzejnik łazienkowy.

Wykonanie wizualizacji jest usługą gratisową dodawaną do zakupu płytek ceramicznych w naszym salonie. Warunkiem jej wykonania jest wpłacenie kaucji zwrotnej (uzależnionej od powierzchni łazienki). Kaucja zwrotna wynosi: dla łazienki do 3 m2 podłogi – 300 zł, dla łazienki powyżej 3 m2 podłogi – 500 zł, dla
łazienki powyżej 9 m2 – 900 zł, oraz dla samej podłogi – 10zł/m2 i musi być wpłacona przed rozpoczęciem wizualizacji na dane kontrahenta, na które będzie wystawiona faktura za płytki.


Wymiarowanie pomieszczenia łazienki
 
NASI PROJEKTANCI

Ludzie tworzący wizualizacje w salonie HOFF Kraków, to doświadczeni, znający bardzo dobrze trendy w designie projektanci. Chętnie udzielą również wskazówek technicznych i praktycznych przy tworzeniu Twojej wymarzonej łazienki.

KONTAKT
Zarezerwuj wizualizację 3D HOFF online 

przycisk rezerwacji wizualizacji 3D

 lub telefonicznie.

Kontakt do projektantów z działu wizualizacji:
✆ 501 855 085   ✆ 501 855 116   ✆ 501 855 207
 * od godz. 10:00

✆ 12 651 87 21  ✆ 12 651 87 28  ✆ +48 506 194 069
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?