Aranżacje łazienek > Zobacz na żywo w salonie HOFF

01-Ash-black-aranżacja-lazienki

ASH BLACK

Styl nowoczesny w łazience to coś więcej niż tylko wygląd. To ergonomia, innowacyjna technologia i praktyczny minimalizm. Co powiesz jednak na łazienkę, której nowoczesny styl zyskałby nieco duszy retro?

Kolekcja Ash Black, to płytki grafitowe, których struktura i wzór przypominają naturalny kamień. Wzornictwo, o którym mówimy, dostrzeżesz na wymurowanym blacie i w części kąpielowej, gdzie stanęła wanna wolnostojąca. Jaśniejsza część łazienki pokryta została jasnoszarymi płytkami Ash Silver posiadającymi ten sam wzór kamienia. W zachowaniu nowoczesnej konwencji wnętrza pomogło nam odpowiednio dobrane wyposażenie, w tym ceramika i armatura.

Ergonomiczny kształt wanny o opływowej formie został zaprojektowany z myślą o poczuciu wygody w czasie kąpieli. Ten sam kształt posiada umywalka nablatowa, która wraz z wanną stanowi komplet z serii Noa (Marmite). Obok wanny stanęła awangardowa bateria wannowa wolnostojąca z serii X-Line (Vitra). Widoczna na blacie bateria umywalkowa wysoka jest z tej samej serii. Styl retro wnieśliśmy do wnętrza stosując kafelki w kolorze butelkowej zieleni (Artisan Moss Green). Kafelki mają nierównomierną powierzchnię, polerowane wykończenie i łączą w sobie kilka odcieni ciemnej zieleni. Ich wygląd przypomina głębię jeziora, a ich połyskująca powierzchnia daje wrażenie tafli wody. Efekt ten podkreśla dodatkowo okrągłe lustro łazienkowe. Dzięki mocowaniu na odbarwionym szkle wykończonym matową fazą, umieszczone z lustrem diody LED świecą mocno rozproszonym światłem. Podświetlana krawędź lustra podkreśla niepowtarzalny charakter połyskującej ściany.

Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania? Jesteś jednocześnie miłośnikiem wnętrz w stylu retro i pragniesz nadać łazience wygląd minionych lat?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję ASH BLACK na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?