Zaczerpnij inspiracji i zobacz aranżacje łazienek na żywo!

Chcesz zobaczyć jak wyglądają modne łazienki 2021? Szukasz oryginalnego wzornictwa i cenisz sobie produkty wysokiej jakości? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych ekspozycji, dostępnych do obejrzenia na żywo w Salonie HOFF Kraków. Zobacz w HOFF 73 pomysły na aranżację łazienki i stwórz razem z nami swoją wymarzoną łazienkę! Nasze aranżacje podzieliliśmy na poniższe kategorie:

Imitacje materiałów


Kamień Marmur Beton
Drewno Metal Lastryko
 Patchwork/dywan    

Kolory


Biel/czerń  Szarości  Kolory

Dekoracje


Jodełka   Heksagon/3D

Projekty łazienek w Salonie HOFF - zobacz nasze filmy z aranżacjami>

Urządzasz swoje nowe mieszkanie? Remontujesz właśnie łazienkę? Aranżacja łazienek spędza Ci sen z powiek? Z pewnością zwiedzasz długą listę sklepów z wyposażeniem wnętrz i głowa puchnie Ci od pomysłów i inspiracji. Nic dziwnego, że potem zapominasz, gdzie znajdowały się upatrzone przez Ciebie produkty i zestawy. W Salonie HOFF nie musisz gubić się w gąszczu ekspozycji i działów. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy numeryczny Plan Ekspozycji Łazienek, dzięki któremu łatwo trafisz do aranżacji, która skradła Twoje serce. Zapamiętaj numer ekspozycji i znajdź go łatwo na naszym Planie podczas zakupów w Salonie HOFF. Numery ekspozycji odszukasz także bezpośrednio w aranżacjach w naszym Salonie. Z HOFF urządzanie łazienki i domu staje się jeszcze przyjemniejsze.

 Łazienki - aranżacje

W Salonie HOFF prezentujemy gotowe projekty łazienek, w których odszukasz najaktualniejsze trendy ze świata designu. Podczas projektowania aranżacji łazienek dostępnych w naszym Salonie, staramy się pokazać różnorodne opcje i style aranżacyjne, tak, aby odwiedzający nas Klienci, mogli dopasować design produktów do swoich gustów i szerokich potrzeb użytkowych. Każda aranżacja łazienki posiada wysokiej jakości materiały, których parametry spełniają wysokie standardy odporności i wytrzymałości na warunki panujące w łazienkach.

Modne łazienki – inspiracje z HOFF w zasięgu ręki

Aranżacje łazienek HOFF stanowią niewyczerpane źródło inspiracji. Pozwalają spojrzeć na design nie tylko z punktu widzenia walorów wizualnych, lecz także z perspektywy praktycznych i użytecznych rozwiązań. W świecie dobrego dizajnu HOFF odszukasz produkty, które ułatwiają codzienność, są wygodne, trwałe i dopasowane do potrzeb użytkownika – dopasowane do Ciebie. Dostępność zróżnicowanego wzornictwa i nowoczesnych rozwiązań sprawia, że aranżacje łazienki HOFF cieszą się zainteresowaniem wśród Klientów indywidualnych, projektantów, architektów i wykonawców. Poznaj projekty łazienek HOFF i wybierz swój ulubiony styl.

Wszystkie aranżacje dostępne na naszej stronie, możesz obejrzeć na żywo w naszym Salonie HOFF. Nowoczesna łazienka jest w zasięgu Twojej ręki.

Projekt łazienki HOFF – od inspiracji do realizacji

Nie wiesz, jak powinna zostać zaprojektowana Twoja łazienka? Aranżacje łazienki tworzymy z myślą o pobudzaniu Twojej wyobraźni. Odwiedź nasz Salon i zbierz pomysły, a my chętnie ubierzemy je w aranżację Twoich marzeń! W ramach naszej usługi „Wizualizacja 3D”, czuwamy nad prawidłowym zaprojektowaniem Twojej łazienki. Zdjęcia i podgląd 3D z procesu projektowania Twojej łazienki, będziesz mógł obserwować na ekranie telewizora u boku architekta HOFF. Dzięki podglądowi masz możliwość informować na bieżąco o swoich potrzebach, które nasz architekt uwzględni w projekcie.

Wychodzimy naprzeciw wielu potrzebom: łazienka na poddaszu, łazienka w bloku, łazienka z prysznicem, łazienka z wanną, mała łazienka, łazienka nieustawna – to jedne z częstszych warunków, jakie realizujemy podczas projektowania Waszych łazienek. Nasza wiedza o różnorodnych układach pomieszczeń, pozwala nam dostosować dizajn do warunków każdej przestrzeni.

Zaczerpnij inspiracji w Salonie HOFF. Opowiedz nam o tym, co Ci się podoba – a my zajmiemy się resztą!

Nowoczesna łazienka – inspiracje i wiedza HOFF

Łazienka nowoczesna HOFF to uosobienie estetyki, trwałości i dopasowania – do Ciebie i do Twoich potrzeb. W gotowych aranżacjach HOFF odszukasz wysokiej jakości elementy wyposażenia łazienek. Takie produkty, jak: baterie łazienkowe, płytki łazienkowe ceramiczne i płytki gresowe, płytki wielkoformatowe, kafelki, podłogi, umywalki, wanny, prysznice, brodziki, lustra, grzejniki łazienkowe i wiele innych – tworzą ofertę, która pozwala zaopatrzyć się szybko, kompleksowo i wygodnie w jednym miejscu.

Nowoczesna łazienka i modne wnętrze to nasza wizytówka. Naszą wiedzę stale poszerzamy o aktualne trendy ze świata wyposażenia wnętrz. Dzięki temu, masz pewność, że spotkasz w naszym asortymencie produkty pozwalające stworzyć wnętrze nowoczesne i unikalne. Poznaj wszystkie nasze inspiracje. Łazienki HOFF wypełniamy pasją, którą dzielimy się po to, abyś czerpał z niej dla siebie jak najwięcej.

Aranżacje łazienek dostępne w Salonie HOFF na bieżąco odświeżamy i uaktualniamy o modne i jakościowo najlepsze produkty. Tworzymy gotowe zestawy, dzięki którym będziesz mógł szybko zweryfikować, jakie elementy wyposażenia pasują do siebie najlepiej. Podoba Ci się szara łazienka? W HOFF odszukasz aranżacje, które uwzględniają najmodniejsze kolory w wielu ciekawych kompozycjach. Nie wiesz, jak stworzyć modny wystrój łazienki? Projekty gotowych aranżacji HOFF uwzględniają motywy i trendy, dzięki którym w prosty sposób ozdobisz przestrzeń w swoim domu. Spodobała Ci się konkretna aranżacja łazienki? Odwiedź nasz Salon i zobacz aranżacje na żywo! Zapraszamy.

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?