Hoff story

> Sprawdź na miejscu jak prezentują się nasze aranżacje
Co robimy?

Jesteśmy profesjonalną firmą z doświadczeniem, którym chętnie się dzielimy. Działamy nieprzerwanie od 1990 roku. 18 lat później zespół czołowych krakowskich projektantów i designerów stworzył markę Hoff i główny Multisalon, zachowując najwyższe standardy europejskie. Stawiamy na ciągły rozwój oraz poszerzanie zakresu świadczonych usług. Wyselekcjonowany asortyment jest naszą domeną.

W asortymencie Hoff znajdą Państwo szeroki wybór płytek łazienkowych, elementów wyposażenia łazienek, podłóg, drzwi, farb, tapet i dekoracji ściennych. Jako wyłączny importer cenionych producentów płytek łazienkowych z Hiszpanii, Włoch i Portugalii. Posiadamy również bogaty wybór produktów krajowych producentów.

Jesteśmy salonem kompleksowego wykończenia wnętrz. Oferujemy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i antywłamaniowe, podłogi drewniane, panelowe, parkiety i schody. Wszystko to oferujemy wraz z usługą montażu.


Współpraca z architektami
Współpracujemy z krakowskimi czołowymi biurami projektowymi. Chcąc Państwa zainspirować stworzyliśmy prawie 90 ekspozycji łazienek wykończonych przy użyciu materiałów wiodących polskich i zagranicznych producentów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy bezpłatną wizualizację 3D, gdzie na podstawie uzgodnionego projektu nasz architekt stworzy dla Państwa wymarzoną łazienkę.

Nasz cel
Celem Multisalonu Hoff jest sprostanie nawet najbardziej wymagającym Klientom, sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, których jakość utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Posiadamy w tej materii duże doświadczenie, wciąż rozwijamy swoje metody działania przyglądając się z bliska najnowszym trendom. Rynek wyposażenia wnętrz wciąż intensywnie się rozwija i aby liczyć się w nim, należy ciągle zmieniać na lepsze swoje metody działania.

Charakteryzuje nas szczególne i indywidualne podejście do wymagań Klienta. Pomożemy wybrać odpowiednie produkty i dopasujemy je do każdego wnętrza, nie zapominając o niezbędnej jakości. Zadbamy o prawidłowy montaż, wyjątkową trwałość. Wpasujemy się w aktualne trendy, tak by właśnie o Twoim nowym wnętrzu usłyszeli nie tylko znajomi. Mamy głęboką nadzieję i wizję, że nasza działalność połączona z bogatą przeszłością będzie skuteczną NEVER ENDING HOFFstory.Gdzie jesteśmy?
Zapoznaj się naszą stroną internetową. Napisz, zadzwoń, dowiedz się więcej o nowych produktach. Zapraszamy do nas na ulicę Kosocicką 7 w Krakowie. Na miejscu dowiesz się dlaczego właśnie nasz salon jest "multi" i z jakiego powodu Klienci ciągle do nas wracają. Dowiesz się śledząc nasze profile społecznościowe:  ☛ Facebook☛ Pinterest  ☛ Instagram.
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?