O nas - HOFF story

Salon łazienki, drzwi, podłogi salon Kraków
Co robimy?

Prowadzimy salon wyposażenia wnętrz. Oferujemy stylowy asortyment: płytki łazienkowe, ceramikę, armaturę, akcesoria łazienkowe, drzwi, podłogi, farby i tapety. Działamy od 1990 roku. Z marką HOFF współpracuje zespół najlepszych krakowskich projektantów i designerów. Wyselekcjonowany asortyment i fachowe doradztwo są naszą domeną
Jako wyłączny importer mamy w swoim portfolio cenione płytki łazienkowe z Hiszpanii i Włoch. Posiadamy również bogaty wybór marek wnętrzarskich krajowych producentów. Jesteśmy salonem kompleksowego wyposażenia wnętrz. Oferujemy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i antywłamaniowe, podłogi drewniane, panelowe, parkiety i schody. Wszystko to wraz z usługą montażu.

Współpraca z architektami
Współpracujemy z krakowskimi czołowymi biurami projektowymi. Chcąc Państwa zainspirować stworzyliśmy ponad 70 ekspozycji łazienek, wykończonych przy użyciu materiałów wiodących polskich i zagranicznych producentów.

> Sprawdź na miejscu jak prezentują się nasze aranżacje

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy bezpłatną wizualizację 3D*, gdzie na podstawie uzgodnionego projektu nasz architekt stworzy dla Państwa wymarzoną łazienkę.Wizualizacja 3D łazienki gratis - salon HOFF

*szczegóły wizualizacji 3D zobacz tu

Nasz cel
Celem salonu HOFF w Krakowie jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy w tej materii duże doświadczenie, wciąż rozwijamy swoją wiedzę, śledząc najnowsze trendy. Rynek wyposażenia wnętrz dynamicznie się rozwija i aby liczyć się w nim, łączymy podążanie za trendami z trzymaniem się zasad dobrego dizajnu. 
Zadbamy również o prawidłowy montaż i trwałość. Z naszą pomocą Twoje nowe wnętrze zachwyci rodzinę, znajomych i sąsiadów. Mamy nadzieję, że sukces HOFF będzie NEVER ENDING HOFFstory.Gdzie jesteśmy?
Napisz, zadzwoń, dowiedz się więcej o nowych produktach. Zapraszamy do nas, do Krakowa na ul. Kosocicką 7, gdzie można wygodnie dojechać zarówno z centrum Krakowa, obwodnicą, jak również z kierunku Wieliczki i Niepołomnic. Zapraszamy do śledzenia naszych profili społecznościowych:  ☛ Facebook☛ Pinterest  ☛ Instagram.


 


 
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?