0
Bateria Bidetowa, Rozmiar S Eurostyle 23720003 GroheDARMOWA DOSTAWA OD 499,-
Bateria Bidetowa, Rozmiar S Eurostyle 23720003 Grohe
Bateria Bidetowa, Rozmiar S Eurostyle 23720003 Grohe
Bateria Bidetowa, Rozmiar S Eurostyle 23720003 Grohe
Producent:
Grohe
Poznaj GROHE Eurostyle - nowoczesną baterię bidetową oferującą najnowocześniejsze technologię i dostępną w przystępnej cenie. Wyposażyliśmy ją w ruchomy perlator na przegubie kulowym, dzięki czemu dostosujesz kąt padania wody idealnie do swoich potrzeb i wielkości misy ceramicznej.

Zachwycisz się również jej eleganckim wykonaniem, opartym na cylindrycznych kształtach i zwieńczeniu połyskującym chromem StarLight. Dzięki niemu, cała powierzchnia błyszczy jak miliony kryształów, jest odporna na zarysowania i ponadto łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj powłokę ściereczką z mikrofibry, by znów olśniewała wyglądem jak pierwszego dnia.

Podobnym poziomem perfekcji odznacza się ceramiczna głowica SilkMove umieszczona w korpusie. To dzięki niej lekko i płynnie wyregulujesz strumień, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji.

Niemieccy inżynierowie GROHE zatroszczyli się także o środowisko naturalne projektując oszczędnościową technologię EcoJoy, gwarantującą zredukowanie zużycia wody o 50%. Dbasz w ten sposób o cenne zasoby przyrodnicze i wysokość rachunków!
Rodzaj:Bateria bidetowa
Kolorystyka:Chrom
Kod producenta:23720003
Kolor:Chrom
Wersja baterii:Jednootworowa
Rodzaj regulacji:Jednouchwytowy
Wylewka:Ruchoma
Termostat:Nie
Korek:Tak
Wysokość baterii (mm):137
Zasięg wylewki (mm):113
Wykończenie:Połysk
Montaż:Stojący

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?