Bateria Bidetowa Eurostyle S Eurostyle 23720003 Grohe
Bateria Bidetowa Eurostyle S Eurostyle 23720003 Grohe
Bateria Bidetowa Eurostyle S Eurostyle 23720003 Grohe
Producent:
Grohe
Poznaj GROHE Eurostyle - nowoczesną baterię bidetową oferującą najnowocześniejsze technologię i dostępną w przystępnej cenie. Wyposażyliśmy ją w ruchomy perlator na przegubie kulowym, dzięki czemu dostosujesz kąt padania wody idealnie do swoich potrzeb i wielkości misy ceramicznej.

Zachwycisz się również jej eleganckim wykonaniem, opartym na cylindrycznych kształtach i zwieńczeniu połyskującym chromem StarLight. Dzięki niemu, cała powierzchnia błyszczy jak miliony kryształów, jest odporna na zarysowania i ponadto łatwa w czyszczeniu. Po prostu przetrzyj powłokę ściereczką z mikrofibry, by znów olśniewała wyglądem jak pierwszego dnia.

Podobnym poziomem perfekcji odznacza się ceramiczna głowica SilkMove umieszczona w korpusie. To dzięki niej lekko i płynnie wyregulujesz strumień, nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji.

Niemieccy inżynierowie GROHE zatroszczyli się także o środowisko naturalne projektując oszczędnościową technologię EcoJoy, gwarantującą zredukowanie zużycia wody o 50%. Dbasz w ten sposób o cenne zasoby przyrodnicze i wysokość rachunków!
Kod producenta:23720003
Rodzaj:Bateria
Kraj produkcji:Niemcy
Wersja baterii:Jednootworowa
Gwarancja:5 lat
Produkt z aranżacji w Salonie HOFF:Tak
Numer aranżacji :54

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?