Bateria Umywalkowa Essence XL Hard Graphite Grohe
Bateria Umywalkowa Essence XL Hard Graphite Grohe
Bateria Umywalkowa Essence XL Hard Graphite Grohe
Producent:
Grohe
Jeżeli dla swojej łazienki poszukujesz oryginalnych rozwiązań w luksusowej odsłonie, bateria GROHE Essence jest właśnie dla Ciebie. Zaprojektowaliśmy ją w rozmiarze, który pozwoli z łatwoscia dopasować do umywalki nadblatowej i nadaliśmy jej elegancki kształt, oparty na formie walca.

By jeszcze bardziej podkreślić estetykę jej linii, powierzchnie pokryliśmy błyszczącym chromem StarLight. Oprócz nieskazitelnego lśnienia, zapewnia on do 10 razy większą odporność na zarysowania i zmatowienie od konkurencyjnych rozwiązań.

Podobnym poziomem doskonałości szczyci się ceramiczna głowica SilkMove, umieszczona w korpusie baterii. To właśnie ona odpowiada za płynną obsługę dźwigni, dzięki której z łatwością wyregulujesz strumień i ciśnienie wody - nawet po wielu latach intensywnej eksploatacji. Inżynierowie GROHE zadbali również o środowisko, wychodząc naprzeciw potrzebom świadomych ekologicznie gospodarstw domowych.

Za sprawą oszczędnościowego perlatora EcoJoy, zredukujesz zbędne zużycie wody nawet o 50%, bez utraty wydajności strumienia. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu GROHE i odkryj ekskluzywną baterię Essence.
Kod producenta:32901001
Wysokość baterii (mm):364 mm
Zasięg wylewki (mm):179 mm
Gwarancja:5 lat
Korek:Bez korka
Wylewka:Obrotowa
Rodzaj regulacji:Jednouchwytowa
Wersja baterii:Jednootworowa
Przepustowość wody - l/min:5,7
Kolorystyka:Grafitowy
Kraj produkcji:Niemcy
Produkt z aranżacji w Salonie HOFF:Tak
Numer aranżacji :16
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?