Farby do drewna

Emalia Akrylowa Beckers Designer Universal White 2,5L Dostawa gratis
Farba Drewno I Metal Biały 10L Jedynka Dostawa gratis
Farba Eko Lowicyn Szara Grafitowa 10L Polifarb Łódż Dostawa gratis
Farba Neokor Czarny 1L Jedynka

32.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Impregnat do drewna – ochrona drewna na długi czas

Impregnat do drewna to niezbędnik pozwalający zabezpieczyć drewniane elementy przed niekorzystnymi warunkami i czynnikami. Dzięki odpowiedniej impregnacji elementów drewnianych zostaje zachowana dobra kondycja drewna i estetyczne wykończenie na bardzo długi czas.

Lakierobejca – kolory i korzyści

Bejca do drewna to roztwór przeznaczony do wyrównania barwy podłoża, a także zamaskowania różnic pomiędzy odcieniami drewna. Bejcę charakteryzuje delikatny stopień krycia zachowujący widoczny rysunek słojów deski. Jej wygląd warto utrwalić lakierem, aby uchronić drewno przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami. Doskonałym połączeniem pozwalającym zarówno uchronić drewno, jak i wyrównać kolor jest lakierobejca. Lakierobejca do drewna sprawi, że drewno zyska należytą ochronę przed szkodliwym działaniem pleśni, wilgoci, owadów i warunków atmosferycznych i jednocześnie pozwoli uzyskać ciekawy efekt dekoracyjny – a dostępność palety barw jest nieograniczona.

Farba do drewna – jaką wybrać?

Wybór farby do malowania drewna nie powinien być przypadkowy. Istnieje ogromna różnica pomiędzy farbami do drewna wewnątrz budynków, a farbami do drewna na zewnątrz. Duże znaczenie ma także efekt, jaki chcemy uzyskać: wysokiego krycia, czy podkreślającego rysunek słojów. Farba do drewna na zewnątrz powinna wykazywać wysokie właściwości ochronne i konserwujące drewno przed niszczeniem. Sięgnij zatem po lakier do drewna, lakierobejcę, olej lub wosk. Chcesz pomalować meble? Najlepiej sprawdzi się akrylowa farba do mebli drewnianych. Ma doskonałe właściwości kryjące, nie pozostawia mocnego zapachu i pozwala uzyskać efekt estetycznie gładkiej, satynowej powierzchni. Jeśli mebel stoi na zewnątrz, sięgnij dodatkowo po lakierobejcę lub impregnat do drewna. Kolory tych produktów są na tyle uniwersalne, że pozwolą uzyskać niemal każdy naturalny odcień drewna. Jeśli zależy Ci jedynie na zabezpieczeniu drewna i podkreśleniu jego naturalnego koloru to świetnie sprawdzi się przezroczysty lakier do drewna.

Farba do drewna – kolory w modnym stylu

Wnętrza wzbogacone o naturalne materiały odgrywają w trendach aranżacyjnych ogromną rolę. Przede wszystkim motywują do bardziej naturalnych rozwiązań przyjaznych dla zdrowia i środowiska. Farby do drewna przechodzą eko-przemianę, ale co ważne – zachowują przy tym bogatą bazę kolorystyczną pozwalającą na pełną dowolność dokonywania zmian. Ekologiczne właściwości produktu są szczególnie istotne w przypadku farby do drewna wewnątrz budynku, gdzie chcemy czuć się komfortowo i bezpiecznie, bez ryzyka o uczulenia czy alergie.

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?