Aranżacje łazienek > Zobacz na żywo w salonie HOFF

01-Free-Space-White-aranżacja-łazienki

FREE SPACE WHITE

Podobają Ci się wnętrza w nadmorskim klimacie? Chcesz zaprojektować łazienkę w marynistycznym stylu, ale nie masz pomysłu, jak tego dokonać? Co powiesz na aranżację łazienki z heksagonalną kolekcją płytek Free Space White?

Styl marynistyczny wyróżnia się oceanicznymi kolorami, biało-niebieskimi paskami, wakacyjnymi dodatkami i nierzadko nieco oldschoolowym wyposażeniem. Nie jest jednak powiedziane, że wnętrze koniecznie musi posiadać wszystkie te elementy, aby zyskało miano wnętrza marynistycznego. Wystarczy nieco wyobraźni, nutki gustu i wyczucia, aby uzyskać stylowy efekt nadmorskiego wnętrza. Patrząc na nasz projekt łazienki, na pierwszy rzut oka widoczny jest dekor 3D. Tworzą go trójwymiarowe płytki ścienne w trzech różnych kolorach: białym, habrowym i jasnoszarym. Ułożone na ścianie pojedyncze kafelki tworzą trójwymiarową powierzchnię ściany nadającej wnętrzu nowoczesnego charakteru.

Dwie cienkie listwy dekoracyjne stanowią nawiązanie do marynistycznych klimatów wnętrz. Poprowadzony na ścianie ozdobny pas wypełniają szare płytki 3D w subtelne poziome paski. Na środku ozdobnego pasa znajduje się podświetlany pasek LED. Wybrana przez nas ceramika łazienkowa pochodzi od marki Excellent. Muszla sedesowa wraz z bidetem posiadają zgrabny, zaoblony kształt bryły ze ściętym dnem. Natomiast umywalka nablatowa posiada płytką, prostokątną budowę o zaokrąglonych krawędziach. Zaintrygowała Cię armatura? To nowoczesna bateria umywalkowa i bateria bidetowa z serii EuroSmart (Grohe). Jasnoszare płytki znajdujące się na ścianie i na podłodze nadały łazience spokojnej atmosfery. Na ścianie zawiesiliśmy klasyczny biały grzejnik z praktycznymi poziomymi profilami. Aranżacja nosi w sobie cechy wnętrza nowoczesnego, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by taki wygląd został w szczególny sposób spersonalizowany. Nie krępuj się – nadaj swojej łazience swój ulubiony styl.

Zaintrygowała Cię nasza marynistyczna łazienka o nowoczesnym obliczu?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję FREE SPACE WHITE na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?