Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie w salonie HOFF

01-navi-corten-a-aranzacja-lazienki

NAVI CORTEN A

Łazienka industrialna wymaga użycia materiałów, których urok odnosi się do upływającego czasu. Taką właśnie aranżację udało nam stworzyć przy użyciu płytek z kolekcji Corten A.

Intensywna miedź o lekko holograficznym połysku to efekt pomysłu hiszpańskiego producenta płytek Tau Ceramica. Inspiracja stworzenia tych płytek ma swoje źródło w tzw. stali „corten”. Spotkać ją można na miejskich budynkach z uwagi na jej wytrzymałość na warunki atmosferyczne i charakterystyczny design. Przyznajemy, że pomysł na płytki imitujące stal jest dość oryginalny. Ale to właśnie im zawdzięczamy stworzenie wnętrza z charakterem.

Choć jedni decydują się na aranżacje, które w całości imitują postarzany efekt, my postanowilismy przełamać jednostajność, używając beżowe płytki marki Ceramica Limone. Wnętrze dzięki temu zyskało lekki wygląd i nabrało przytulności. Beżowy grzejnik pionowy stylowo wyróżnił się na tle metalicznej ściany. Muszla wisząca oraz bidet posiadają kanciasty kształt, co dodatkowo podkreśla przemysłową aurę wnętrza. Wizualnym nawiązaniem do ostrej formy ceramiki stała się armatura, dekor ceglany o stalowym wybarwieniu, a także umywalka wpuszczana w blat, posiadająca estetyczny, kwadratowy korek klik-klak. Okrągłe lustra wysuwane zintegrowane z oświetleniem LED stylowo kontrastują formą z pozostałymi elementami wyposażenia. Jest to też wisienka na torcie w naszym wnętrzu, ponieważ tym elementem udowadniamy, że dobry dizajn może być nie tylko stylowy, ale wygodny i praktyczny!

Spodobał Ci się nasz pomysł na industrialną łazienkę z płytkami imitującymi postarzaną stal? Szukasz przy tym wygodnych rozwiazań do swojej łazienki?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję NAVI CORTEN A na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?