Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie łazienki w salonie HOFF

aranżacja łazienki XRock Grey

X-ROCK GREY

Projekt łazienki X-Rock Grey dedykowany jest dla tych, którym zależy, by ich łazienka nabrała industrialnego oblicza.

Szare płytki imitujące kamień naturalny i czarny dekor z wysokim połyskiem tworzą połączenie, które stanowi swoistą wizytówkę surowego wnętrza w stylu loft. Aby nadać łazience modnego wyglądu, w naszej aranżacji stanęła kabina prysznicowa typu walk-in z czarnymi profilami i imitacją konstrukcyjnych szprosów. Uzupełnieniem i zarazem dekoracją łazienki jest czarno-biała armatura, która dzięki obecnej w łazience czerni tworzy perfekcyjny duet z całością aranżacji.

Szara mozaika o wysokim połysku, to nasz pomysł na efekt imitujący osadzone na ścianie krople wody. Jasne płytki drewnopodobne nadały wnętrzu naturalnego wyglądu. Ich obecność ociepliła dominujące szarości i stworzyła kontrastujące zestawienie aranżacyjne. Okrągła umywalka nablatowa harmonijnie przełamała ostre formy wnętrza. Zaoblona miska wc i bidet oraz modne, okrągłe lustro łazienkowe w czarnej ramie widoczne nad umywalką to kolejne elementy idealnie przełamujące surowość szarości. Łazienka X-Rock Grey w Salonie HOFF to przykład tego, jak w prosty sposób połączyć różnorodność form i wykończeń, tworząc przy tym doskonale współgrającą aranżację.

Spodobała Ci się nasz projekt łazienki? Chcesz, aby nasi projektanci HOFF stworzyli dla Ciebie wizualizacje łazienki 3D z produktami X-Rock Grey? Nie czekaj, umów się na wizualizację łazienki już dziś.

Odwiedź Salon HOFF i zobacz aranżację X-ROCK GREY na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?