0
2-Otworowa Bateria Umywalkowa, Rozmiar M Eurocube 23447000 GroheDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
2-Otworowa Bateria Umywalkowa, Rozmiar M Eurocube 23447000 Grohe
2-Otworowa Bateria Umywalkowa, Rozmiar M Eurocube 23447000 Grohe
2-Otworowa Bateria Umywalkowa, Rozmiar M Eurocube 23447000 Grohe
2-Otworowa Bateria Umywalkowa, Rozmiar M Eurocube 23447000 Grohe
Producent:
Grohe
Bateria umywalkowa GROHE Eurocube to niebanalny design i oryginalne rozwiązanie, aby wprowadzić swoją łazienkę w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz. Jej subtelna konstrukcja przypominająca kształt prostopadłościanu niewątpliwie zachwyci najbardziej wymagającego estetę.

Wykończona nieskazitelnie lśniącą i odporną na zarysowania powłoką StarLight podkreśla jej gustowny kształt. Razem w parze z atrakcyjnym wyglądem baterii idą sprawdzone technologie GROHE, które czynią ją niezwykle funkcjonalną i niezawodną w każdej sytuacji.

Jedną z nich jest ceramiczna głowica SilkMove, która zapewnia precyzyjnie płynną obsługę uchwytu oraz dba o natychmiastowe ustawienie odpowiedniej intensywności przepływu i temperatury wody. W trosce o nasze środowisko opatentowaliśmy rozwiązanie pozwalające oszczędzić naturalne zasoby.

Dlatego wyposażyliśmy baterię w specjalny perlator EcoJoy™, który redukuje przepływ wody do 5,7l/min. nie wpływając na intensywność przepływu.

Dodatkowo sprawia, że strumień jest delikatny i miękki w dotyku. Z myślą o sprawnej instalacji baterii, wyposażyliśmy ją w szybki system montażu QuickFix Plus. Dzięki niemu czas instalacji skróci się o połowę, a Ty zaoszczędzisz pieniądze które musiałbyś wydać na fachowca. Wkomponuj do swojej łazienki GROHE Eurocube i ciesz się jej niezawodnością każdego dnia.
Rodzaj:Bateria umywalkowa
Kolorystyka:Chrom
Kod producenta:23447000
Element sterujący:Nie
Przepustowość wody - l/min:5,7
Kolor:Chrom
Wersja baterii:Dwuotworowa
Rodzaj regulacji:Jednouchwytowa
Wylewka:Stała
Termostat:Nie
Korek:Nie
Zasięg wylewki (mm):231
Produkt z aranżacji w Salonie HOFF:Nie
Wykończenie:Połysk
Montaż:Podtynkowy

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?