0

Akademia Architektury plus wino i muzyka

Dodano:2016-12-06
Kategorie:BLOGKolejne już spotkanie z cyklu Akademii Architektury i Dizajnu Hoff.

> Zaprzyjaźnieni z nami architekci odbyli szkolenia firm Pol-Skone oraz Radaway dotyczące ich nowości w ofercie a na zakończenie przeszli podstawowy kurs wiedzy o winie prowadzony przez Szkołę Sommelierów. Wykład o sztuce degustacji wina poprowadziła utytułowana sommelierka Monika Bielka-Vescovi, która jest założycielką Szkoły Sommelierów. Po studiach Monika wyjechała do USA. Kształciła się jako sommelier w Denver Colorado  gdzie zdobyła dyplom sommelierski z International Sommelier Guild. Posiada  także WSET Advanced Certificate z londyńskiej szkoły Wine and Spirit Education Trust. Tym bardziej miło było słuchać i rozmawiać o winie z osobą, która o tym trunku wie wszystko.

Akademia Architektury

Czego można było się dowiedzieć?
Goście spotkania mogli  dowiedzieć się jak prawidłowo i wygodnie trzymać kieliszek podczas bankietu, jak prawidłowo otworzyć butelkę wina oraz z jakimi potrawami odpowiednio łączyć dany gatunek wina. W wesołej atmosferze wypełnionej doskonałymi dźwiękami z głośników firmy Nautilus oraz pokrzepieni pysznym poczęstunkiem wszyscy dotrwali do późnych godzin wieczornych. „Wisienką” spotkania było zaproszenie do siedziby Nautilus gdzie można było w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach posłuchać i zobaczyć przygotowany koncert niespodziankę. Wszystko w doskonałej jakości audio-video.
Już czekamy na kolejne spotkanie Akademii!

✔ A czy wiesz?
Niektórzy powiadają: „dobrze prosperujący biznes pisany jest piórem, przy lampce wina”. Wino może sprawić, że nawet najbardziej trudne wyzwania projektowe będą łatwiejsze do zrealizowania.

Zobacz też jakich tematów dotyczyły poprzednie spotkania:
Akademia Architektury


Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?