0
Aranżacja ciemnej łazienki z granatem Salon HOFF Kraków

ARANŻACJA CIEMNEJ ŁAZIENKI Z GRANATEM

Ekspozycja nr 21

Ciemne, granatowe łazienki dostarczają poczucia równowagi i ukojenia. A elegancki motyw ciemnego kamienia zestawiony z granatową tapetą, tworzy połączenie pełne elegancji i harmonii. Zainspiruj się naszą wizją łazienki z granatem.

CIEMNA ŁAZIENKA Z GRANATOWĄ TAPETĄ

Zaaranżowana w Salonie HOFF szaro granatowa łazienka przenosi nas pamięcią do Targów Cersaie w Bolonii, gdzie pierwszy raz zobaczyliśmy na żywo płytki Ibla Nera Ceramiche Piemme. To wspaniała kolekcja płytek, która imituje skałę asfaltową „Pietra Pece” występującą we włoskim mieście Ragusa. Nierównomierna powierzchnia z efektem naturalnych wyświeceń, stanowi inspirację posadzek z późnosycylijskiego baroku. Ciemna ściana i podłoga w jodełkę wyłożone płytkami Ibla, dodały wnętrzu klasy i elegancji. Istotnym akcentem naszej łazienki z granatową tapetą są beżowe liście. Ich artystyczny styl sprawił, że łazienka nabrała ekstrawaganckiego looku. To drukowana tapeta wodoodporna do łazienki Sapnenzie Vestre polskiej marki One Wall Design.

ŁAZIENKA SZARO GRANATOWA – JAKIE DODATKI?

Nasza łazienka z tapetą jest wyjątkowa z kilku powodów. Unikalne kafle i wodoodporna tapeta łazienkowa to główny jej atut. Kolejnym jest niecodzienny wygląd ceramiki łazienkowej. Nowoczesna, okrągła forma miski wc ILbagnoAlessi One Laufen ze specjalnie wyprofilowaną deską wolnoopadającą, podkreśla awangardowy styl łazienki. Obok zamontowany został bidet Alessi Laufen nawiązujący kształtem do toalety. Aranżację dopełnia szeroka umywalka ścienna z blatem ILbagnoAlessi One 160x50x16,5 o asymetrycznej, owalnej budowie. Stylowym akcentem w łazience jest także armatura. Czarno-miedziana bateria bidetowa Ardesia i bateria umywalkowa podtynkowa Ardesia marki F-Design stanowią biżuteryjny dodatek w aranżacji. Zdecydowanym akcentem w łazience jest grzejnik łazienkowy czarny Mex Emporia i owalne lustro w czarnej ramce LED Virgo Emporia. Modna, granatowo szara łazienka gotowa!

Szukasz wsparcia i pomysłów w zaprojektowaniu Twojej łazienki? Spodobała Ci się nasza szaro granatowa łazienka? Inspiracje możesz zaczerpnąć na żywo w naszym salonie łazienek na ul. Kosocickiej 7 w Krakowie. Zapraszamy.


Zobacz na planie Salonu >

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?