0
01_łazienka_metal_plus_klasyczny_dąb

ARANŻACJA LOFTOWA PIANO MINT & PEARL

Aranżacja nr 53

Jak połączyć surowy metal z jasnym i ciepłym drewnem? Aranżacja, którą stworzyliśmy w salonie HOFF, to styl industrialny w pełnej okazałości. Minimalizm, surowość formy i przestrzeni, chłodna stonowana kolorystyka i towarzyszące im drewno, tworzą niepowtarzalną atmosferę wnętrza.

PŁYTKI IMITUJĄCE METAL W INDUSTRIALNYM STYLU

Styl industrialny to zdecydowanie surowe barwy. Na jego charakter składa się specyficzny wystrój nawiązujący do architektury budynków przemysłowych. Płytki Piano Mint Lappato to kolekcja, która naśladuje utlenioną niebiesko-zieloną patynę, gdzieniegdzie wpadając w szarość i miedź. Dostępna w opcji wieloformatowej, oszałamiająca i trwała seria idealnie nadaje się do łazienki o mniejszym rozmiarze. Płytki Piano Pearl Lappato to z kolei ciekawe urozmaicenie, które przełamuje ciemniejsze barwy.

To doskonała propozycja dla miłośników nowoczesności w wykończeniu wnętrz. Kafelki tego rodzaju prezentują się doskonale w każdym pomieszczeniu, ale szczególnie dobrze wyglądają w łazienkach. Jeśli zatem chcesz nadać wyjątkowego charakteru swojej łazience, płytki imitujące metal nadają się do tego idealnie. To zdecydowanie przestrzeń pełna głębi i tekstury.


MINIMALIZM W POSTACI DODATKÓW 

A co z dodatkami? Drewniane lamele podnoszą walory estetyczne całego wnętrza i wprowadzają do niego powiew ekstrawaganckiej elegancji. Jednocześnie sprawiają, że cała aranżacja jest bardziej przytulna i ciepła. Są uzupełnieniem wnętrza, w którym dominują ciemniejsze barwy. Dodatkowo sprawiają, że czarna umywalka fantastycznie się wyróżnia.

Klasyczne czarne baterie umywalkowe można łatwo zintegrować z projektem, tworząc przyjazną i uspokajającą przestrzeń, jednocześnie wnosząc do niego dodatkowe zainteresowanie. Z pomocą baterii umywalkowej PI o charakterystycznym minimalistycznym stylu i kształcie, stworzyliśmy ponadczasowe i wygodne wnętrze, a loftowy akcent dopełnia okrągłe lustro Andrea zawieszone na czarnym uchwycie.

Jeśli jesteś fanem industrialnych wnętrz i chcesz odzwierciedlić ten projekt w swoim domu, nasi Projektanci z Salonu HOFF nie boją się kreatywnych rozwiązań. Zapraszamy na darmową* wizualizację Twojej łazienki!


Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?