0

Bądź eko z HOFF & GROHE!

Dodano:2019-06-11
Kategorie:BLOG

Autorka wpisu: Zosia Maj

 
Już 18 czerwca 2019 r. pod Salonem HOFF w Krakowie zaparkuje największy mobilny showroom sanitarny w Europie – GROHE Truck. Warto odwiedzić kolejny przystanek na jego trasie i poznać nowości produktowe firmy GROHE. We wnętrzu GROHE Truck znajdziesz mnóstwo innowacyjnych rozwiązań do kuchni i łazienki, a także szereg ekologicznych inspiracji.


Marka GROHE stawia przede wszystkim na racjonalne gospodarowanie wodą i recykling. Odzwierciedleniem tej filozofii jest m.in. technologia GROHE EcoJoy, pozwalająca zaoszczędzić nawet 30 tys. litrów wody rocznie, bez rezygnowania z komfortu użytkowania.


Podczas eventu będzie można spróbować smacznej gazowanej, schłodzonej wody prosto z kranu. Taką funkcjonalność gwarantuje system GROHE Blue Home, dzięki któremu możliwa jest redukcja ilości plastikowych butelek w gospodarstwach domowych.

 
Ale to nie wszystko! Podczas imprezy odbędzie się akcja recyklingowa. Za 6 oddanych butelek plastikowych Goście otrzymają w zamian piękną sadzonkę aloesu.

Wydarzenie polecamy każdemu wielbicielowi nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, a także pięknych wnętrz. Czekać na Was będą eksperci GROHE oraz atrakcyjne promocje.

Zapraszamy!
Data wydarzenia: 18 czerwca 2019 (wtorek)
Godziny: 09:00-20:00
Miejsce: Salon HOFF, ul. Kosocicka 7, Kraków
 

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?