Bateria umywalkowa elektroniczna Basic Tres
Bateria umywalkowa elektroniczna Basic Tres
Bateria umywalkowa elektroniczna Basic Tres
Bateria umywalkowa elektroniczna Basic Tres
Bateria umywalkowa elektroniczna Basic Tres
Bateria umywalkowa elektroniczna Basic Tres
Cena:590.00PLN / szt
Producent:
Tres
Ilość: szt
Dostępność:W MAGAZYNIE
wysyłamy możliwie najszybciej
Uruchamianie za pomocą czujnika na podczerwień
w kolorze chrom, dźwignia

Baterie elektroniczne charakteryzują się łatwością w użyciu, zmniejszonym zużywaniem wody oraz brakiem kontaktu fizycznego, utrzymując przez to przestrzeń w większej czystości.

Działanie jest proste: kran jest uruchamiany i wyłączany przez czujniki podczerwieni, co pozwala na niezużywanie większej ilości wody niż jest to konieczne.
Bateria ta, charakteryzująca się kątem nachylenia i mocną budową, polecana jest również do przestrzeni publicznych, gdyż jej elektroniczna technologia służy oszczędzaniu wody i jest niezawodna.

Zalety baterii Basic

NIEZAWODNY CZUJNIK
Kran uruchamiany jest przez czujnik znajdujący się w górnej części wylewki w chwili, gdy wykrywa on ręce. Zakres wykrywania jest łatwy w zaprogramowaniu.

WYBÓR TEMPERATURY
Niewielki uchwyt po prawej stronie kranu służy do regulacji temperatury wyjściowej wody mieszanej i jest łatwo dostępny. Temperatura maksymalna wynosi 50°C.

DZIAŁANIE
Kran działa przez zasilanie elektryczne, które gwarantuje długotrwałość odpowiadającą 500000 cykli. Dzięki temu, jeśli wystąpi przerwa w dostawie prądu, kran będzie nadal działał.

KOMFORT
Nachylona wylewka podaje komfortowy strumień wody ze stałym ogranicznikiem przepływu o wartości 6 l/min. (Zalecane ciśnienie użytkowe:1-5 barów)

NISKIE ZUŻYCIE WODY
Kran uruchamiany jest tylko wtedy, gdy wykrywany jest ruch rąk. Dzięki temu woda jest zużywana tylko wtedy, gdy jest ona potrzebna, co zapobiega niepotrzebnym wydatkom.

BEZPIECZEŃSTWO
W przypadku gdyby czujnik uruchomiony został przy braku obecności jakiejkolwiek osoby, po 60 sekundach kran wyłączy się, by nie zużywać niepotrzebnie wody; zaś w przypadku awarii prądu, wyłączy się on automatycznie.
Wysokość baterii (mm):179 mm
Zasięg wylewki (mm):103 mm
Przepustowość wody - l/min:6l/min
Kolor:Chrom

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?