Bateria Umywalkowa Essence XL Polished Nickel 32901BE1 Grohe
Bateria Umywalkowa Essence XL Polished Nickel 32901BE1 Grohe
Bateria Umywalkowa Essence XL Polished Nickel 32901BE1 Grohe
Essence Bateria umywalkowa, DN 15 Rozmiar XL - jednouchwytowa bateria umywalkowa

Bateria umywalkowa GROHE Essence została stworzona, aby wznieść nowoczesną łazienkę na najwyższy poziom elegancji. Jej forma, inspirowana naturalnymi kształtami, zachwyci Cię starannym wykonaniem, a zwieńczająca powierzchnię powłoka w kolorze niklu, przykuje uwagę każdego, kto odwiedzi Twoją łazienkę.

Zadbaliśmy również o to, aby eksploatacja baterii była liczona w latach. Właśnie dlatego, w jej wnętrzu umieściliśmy ceramiczną głowicę GROHE SilkMove, która dba o lekką i płynną obsługę dźwigni i pozwala w mgnieniu oka ustawić pożądane przez Ciebie parametry przepływu wody. Jednak to nie wszystko! Dzięki regulowanemu perlatorowi GROHE AquaGuide, wyregulujesz kąt padania wody w zakresie 15°, dostosowując go do kształtu swojej umywalki.

Zadbaliśmy również o to, aby armatura była przyjazna środowisku naturalnemu. Właśnie dlatego, wyposażyliśmy ją w technologię GROHE EcoJoy, która redukuje zużycie wody nawet o 50%, bez utraty wydajności. Z baterią umywalkową GROHE Essence, Twoja łazienka zalśni pełnym blaskiem - przekonaj się o tym już dziś!

Aranżacje

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?