0

Baterie kuchenne

(15 produktów)
Bateria Zlewozmywakowa Essence DN 15 Cool Sunrise 30270GL0 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Bateria Kuchenna Eurosmart Cosmopolitan 31481001 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Bateria Kuchenna Essence 30269000 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Startowy Blue Home Wylewka L Chrom 31454001 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Zestaw Startowy Grohe Blue Pure Eurosmart 30383000 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Bateria do kuchni – dopasowana do kuchni i Twoich potrzeb

Wygląd, trwałość i funkcjonalność to podstawowe cechy, którymi powinieneś kierować się, wybierając kran do zlewozmywaka. Bez tego elementu wyposażenia kuchni trudno byłoby Ci wykonać jakiekolwiek prace związane z codziennym gotowaniem. Dobrze dopasowane baterie kuchenne ułatwią Ci przygotowanie produktów przed bezpośrednim zjedzeniem lub dalszą obróbką termiczną. Bez trudu nabierzesz wodę do czajnika i garnka oraz wygodnie umyjesz naczynia po skończonym posiłku.

Bateria do kuchni, chociaż jest niewielka, znacząco wpływa na wygląd całego wnętrza. Pamiętaj, aby dopasować ją do stylu pomieszczenia i zlewu, ale też swoich potrzeb. Istotny jest zarówno kształt, jak i długość wylewki oraz jej umiejscowienie. Jako że armatura kuchenna jest używana nawet kilka razy dziennie, musi być też wykonana solidnie.  Sprawdzą się tu materiały odporne na wilgoć czy działanie środków chemicznych.

Które baterie kuchenne wybrać?

Srebrna bateria to klasyczny element wyposażenia wielu mieszkań. Nie jest on jednak jedyną dostępną opcją na rynku. Producenci oferują krany do kuchni różnego typu i koloru – jedno- lub dwuuchwytowe oraz z prostą bądź zaokrągloną wylewką. Nad zlewozmywakiem możesz umieścić czarną, złotą czy białą baterię.

Krany do kuchni mogą być wyposażone w liczne udogodnienia. Zależy Ci na oszczędności? Wybierz model z perlatorem, który ogranicza zużycie wody. Stawiasz na nowoczesne rozwiązania? Twoją uwagę powinna zwrócić bezdotykowa bateria do zlewozmywaka lub urządzenie wyposażone w filtr wody.

Alternatywą dla modeli stojących na zlewie są baterie kuchenne ścienne, które możesz podłączyć bezpośrednio do instalacji wodnej. Takie krany pozwalają uzyskać estetyczny wygląd pomieszczenia i w pełni zagospodarować szafkę pod zlewem. Baterie kuchenne ścienne są nieocenione w małych wnętrzach i przy wąskich blatach.

Krany kuchenne na miarę Twoich potrzeb

Oferowane w Salonie HOFF krany kuchenne, wykonane przez renomowanych producentów, odznaczają się wysoką jakością. Są odporne na niekorzystny wpływ wody czy zadrapania, które mogą przypadkiem powstać podczas podkładania garnka pod wylewkę. Wśród dostępnych modeli nie brak tych wzbogaconych o nowoczesne i proekologiczne rozwiązania.

Istotny wpływ na poprawne funkcjonowanie armatury ma kształt wylewki, dlatego w Salonie HOFF znajdziesz szeroki wybór baterii o zróżnicowanym wyglądzie. Bez trudu odszukasz odpowiedni model do nowoczesnej lub tradycyjnej kuchni. Masz dwukomorowy zlew? Zwróć uwagę, aby wylewka była obrotowa. Pozwoli Ci to swobodnie zmieniać jej położenie.

Armatura kuchenna różni się od łazienkowej funkcjonalnością. Baterie do kuchni powinny mieć odpowiedni zasięg. Pomoże on wygodnie wlać wodę do garnka i wygenerować strumień, który pozwoli Ci szybko umyć naczynia. W kuchni świetnie sprawdzają się więc modele z wyciąganym wężem. Taką końcówkę łatwo wysuniesz i przeniesiesz nad garnek, stojący obok pełnego zlewu.

Wysokiej jakości baterie kuchenne w Salonie HOFF

Twoją uwagę przykuło kilka modeli baterii do kuchni? Jeśli chcesz podjąć ostateczną decyzję o wyborze jednej z nich, zobacz wszystkie krany na żywo. Gdzie? Odwiedź nasz Salon HOFF, gdzie znajdziesz nowoczesne i designerskie krany kuchenne. Na miejscu możesz też skorzystać z porad naszych ekspertów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Salon HOFF? W ofercie znajdziesz nie tylko baterie kuchenne, ale także płytki, ceramikę, nowoczesne tapety, trwałe farby, drzwi, doskonałej jakości drewniane podłogi oraz panele. Zapraszamy!
RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Rodzaj regulacji
Wylewka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?