0
aranżacja biało szarej łazienki torano white

BIAŁO SZARA ŁAZIENKA TORANO WHITE

PŁYTKI IMITUJĄCE BETON TUBĄDZIN W NOWOCZESNEJ BIAŁO SZAREJ ŁAZIENCE

Torano White to wielkoformatowe płytki gresowe imitujące beton w subtelnym wydaniu, idealne do biało szarej łazienki.

Mieszanka kolorów jasnoszarego z białym tworzy łagodne połączenie, które pozwala zaprojektować jasną i modną łazienkę w nowoczesnym stylu. Płytki wielkoformatowe Torano White posiadają rektyfikowane krawędzie. Umożliwiają one ułożenie płyt w niewielkiej odległości od siebie. Mała przerwa przeznaczona pod fugę to doskonały sposób na uzyskanie estetycznie wyglądającej ściany o jednolitej, niezakłóconej powierzchni.


PŁYTKI WIELKOFORMATOWE DO MINIMALISTYCZNEJ BIAŁO SZAREJ ŁAZIENKI

Widoczna w łazience ceramika łazienkowa to umywalka podblatowa wpuszczona w blat, którą obudowaliśmy pojedynczą płytką. Równomierna powierzchnia blatu jest ważna, bowiem dostarcza codziennej wygody i stanowi praktyczne rozwiązanie. Ceramikę dopełnia miska wc i bidet podwieszany o geometrycznej budowie. Surową przestrzeń przełamuje trójwymiarowy, biały grzejnik w heksagony. Armatura to klasyczne chromy. Bateria umywalkowa i bidetowa tworzą lekki akcent pozwalając poczuć, że wszystko ze sobą dobrze współgra. Łazienka z płytkami wielkoformatowymi pozwala uzyskać nowatorskie rozwiązania. To praktyczny design i satysfakcja z ostatecznego efektu wizualnego.

Podobają Ci się płytki wielkoformatowe i chcesz, aby Twój projekt łazienki je uwzględnił? W Salonie HOFF w Krakowie z pasją projektujemy nowoczesne łazienki. Wykonujemy wizualizacje łazienki 3D gratis*. Zainspiruj się już dziś.


*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?