Projekty łazienek - Salon HOFF

aranżacja łazienki byblos-arena

BYBLOS ARENA

Ekspozycja nr 24

Płytki imitujące kamień połączone z płytkami drewnopodobnymi wnoszą naturę do wnętrza. Chcesz przemienić sanitarny styl łazienki w przytulny pokój kąpielowy? Poznaj projekt łazienki Byblos Arena.

Aranżacja Byblos Arena zakłada potrzebę Klientów uzyskania przytulnej i kompaktowej łazienki. Udowadniamy, że niewielki metraż łazienki pozwala na swobodne umieszczenie obok siebie wanny i prysznica. Wokół wanny stworzyliśmy zabudowę, która stworzyła zarówno półkę pod prysznicem, jak i półkę, na której stanęła umywalka. Kompaktowość wnętrza urozmaica przeplatanka dwóch naturalnych motywów. Pierwszym są płytki beżowe imitujące kamień z kolekcji Byblos Arena od Saloni. Drugim motywem są płytki drewnopodobne Nordic Wood Gold od Flaviker.

W części umywalkowej położyliśmy na ścianie dekor 3D o łagodnym wzornictwie. Na blacie stanęła głęboka umywalka nablatowa Marmorin w kształcie misy. Wanna zabudowana Riho stanowi propozycję wanny 160x70 doskonałej do małych łazienek. Armatura łazienkowa nawiązuje do mody na nowoczesne baterie podtynkowe. Bateria umywalkowa podtynkowa Spike posiada prostą wylewkę i mieszacz z cienkim uchwytem. Bateria wannowa posiada wylewkę składaną, która przełącza natrysk „wanna/słuchawka prysznicowa”. Kabina prysznicowa Radaway wyposażona jest w zestaw prysznicowy podtynowy z deszczownicą oraz nowoczesny odpływ liniowy.

Odświeżona, przytulna łazienka jest tym, co planujesz od dawna? Cenisz sobie nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają codzienność? Nasz Projektant przygotuje dla Ciebie wizualizacje łazienki 3D. Nie czekaj, umów się.

Odwiedź Salon HOFF i zobacz aranżację BYBLOS ARENA na żywo!


Zobacz na planie Salonu >

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?