Projekty łazienek - Salon HOFF

aranzacja lazienki candle blanco

CANDLE BLANCO

Ekspozycja nr 39

Połącz płytki heksagonalne imitujące beton, białe płytki 3D w jodełkę i płytki drewnopodobne. Ten miks motywów pozytywnie Cię zaskoczy! Poznaj kulisy aranżacji HOFF Candle Blanco.

W łazience istotne jest, aby każda ze stref posiadała wydzielony kącik, z którego można wygodnie korzystać. W łazience Candle Blanco każdą ze stref (prysznica, umywalki, wc) wydziela oddzielny motyw płytki. Taki układ funkcjonalny pozwala zaczerpnąć inspirację do stworzenia projektu wygodnej i praktycznej łazienki. Ale układ to nie wszystko, w tym wnętrzu przede wszystkim istotną rolę odgrywają płytki. Zacznijmy od prysznica. W tym miejscu unaocznia się przed nami prawdziwa iluzja. Płytka podłogowa heksagon imitująca beton odkrywa przed nami moc oblicza 3D. Wszystko to za sprawą nieregularnego ułożenia płytek. Rozlany na ścianach i na podłodze motyw plastra miodu wniósł do aranżacji nieszablonowe wzornictwo.

Płytki heksagonalnie oryginalnie łączą się na podłodze ze strefą wc, którą zdobią płytki drewnopodobne Flaviker o wiarygodnym usłojeniu i kolorystyce naturalnego drewna. Centralną część łazienki rozjaśnia przepiękna płytka ścienna Candle Blanco z elegancką jodełką w uwypuklonej formie. Wnętrze dopełniają stylowe dodatki. Elegancka konsola podwieszana czarna wykonana z marmuru kompaktowego. Na niej stanęła umywalka nablatowa czarna o prostokątnej budowie z zaoblonymi krawędziami. W łazience zawisło lustro łazienkowe Scandinavia led o praktycznej średnicy 115 cm. Cienka, czarna rama lustra subtelnie wybija się na białej ścianie tworząc zgraną kompozycję z konsolą i umywalką. Łazienkę zdobią klasyczne chromy: zestaw prysznicowy z termostatem Tres, kabina prysznicowa Espera KDJ Radaway, a także industrialna bateria umywalkowa podtynkowa. Miska wc podwieszana bez rantów to kolekcja Acanto od Geberit.

Dostrzegasz w tym zestawieniu inspirację dla siebie? Przy zakupie płytek – spersonalizowany projekt łazienki otrzymasz gratis*.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się aranżacją CANDLE BLANCO na żywo!

Zobacz na planie Salonu >

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej
.

PROJEKTY ŁAZIENEK INSPIROWANE ARANŻACJĄ

Obejrzyj wizualizacje łazienek stworzone przez Projektantów HOFF dla Klientów, którzy zainspirowali się aranżacją w naszym Salonie.


produkty z tej aranżacji

Płytka Ścienna Candle Blanco Rect. 30X90 Saloni Promocja-20%Dostawa gratis
Płytka Ścienna Candle Blanco Elect Rect. 30X90 Saloni Promocja-20%Dostawa gratis
Płytka Podłogowa Nordic Wood Beige 20x120 Flaviker Promocja-20%Dostawa gratis
Heritage Exagona Grey 34,5x40 Fioranese Promocja-20%Dostawa gratis

179.00PLN / m2 143.02PLN / m2
Zestaw Prysznicowy Natryskowy Tresmostatic 20438708 Tres Promocja-20%Dostawa gratis
Konsola BLACK MAT 120  /167489/  Elita Promocja-10%Dostawa gratis

2295.00PLN / szt 2063.21PLN / szt
Umywalka Nomia 50 Black Elita Promocja-20%Dostawa gratis

712.00PLN / szt 568.89PLN / szt
Lustro Scandinavia led 115x115 czarne Ruke Promocja-20%Dostawa gratis

1999.00PLN / szt 1597.20PLN / szt
Korek KlikKlak Kwadratowy Z Mosiądzu Z Przelewem Watersolutions Promocja-20%Dostawa gratis
Półsyfon Oval Umywalkowy Mosiądz Chromowany Watersolutions Promocja-20%Dostawa gratis
 
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?