Kabiny prysznicoweWażnym elementem naszej oferty są kabiny prysznicowe. Kraków jest siedzibą Salonu HOFF, gdzie znajdziesz najnowocześniejsze rozwiązania w tym segmencie rynku wnętrzarskiego. Nowością na rynku są całkowicie bezramowe kabiny prysznicowe. Produkty i systemy charakteryzują się połączeniem nowoczesnego wzornictwa i udoskonaleń technicznych. Roltechnik, Radaway czy Excellent to czołowe marki, które osiągnęły absolutny szczyt w branży nowoczesnch kabin prysznicowych. Nowe systemy zawiasów ukrytych i innowacyjny system podnoszenia umożliwia instalację na lewą lub prawą stronę - to bardzo ułatwia instalację kabin w mniejszych pomieszczeniach. Nowe systemy łączenia i mocne śruby, a także specjalnie zaprojektowane uchwyty ścienne gwarantują jakość i pasują do całości konstrukcji. Dodatkowe niestandardowe wymiary kabin wychodzące poza tradycyjne kabiny 90x90 cm uzupełniają ofertę. Opcja wykonania systemu kabinowego na zamówienie zadowoli najbardziej wymagających Klientów.

Należy także wspomnieć o prostych i eleganckich rozwiązaniach dodatkowych, wykorzystywanych w kabinowych prysznicowych. Przykładem może być pozbycie się nieestetycznych rur do odprowadzania wody pod prysznicem. Można to zrobić za pomocą  akcesoriów, dzięki którym poprawisz funkcjonalność natrysku w kabinie i ułatwisz sam proces mycia pod prysznicem. Dodatkowe systemy odpływowe i poręczne półki znajdą zastosowanie w każdej łazience. Podobnie jak akceroria montażowe oraz dodatkowe uchwyty.

Proponujemy najwyższej jakości wyposażenie łazienek. Dzięki perfekcyjnej jakości wykonania oraz zastosowaniu nowych technologii kabiny prysznicowe i systemy z nimi związane charakteryzuja się zawsze ciekawym designem, niezawodnością i trwałością.
Zapraszamy do salonu łazienek w Krakowie. Specjaliści Salonu Hoff w Krakowie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań i doborze praktycznych produktów wyposażenia Twojej łazienki.

RozwińZwiń
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?