Aranżacje łazienek > Zobacz na żywo w salonie HOFF

01-Clarity-Beige-Glossy-aranzacja

CLARITY BEIGE GLOSSY

Clarity Beige Glossy (Tubądzin) to seria beżowych płytek ceramicznych o wysokim połysku, których wygląd posiada delikatny, kamienny deseń.

Łazienka z serią Clarity Beige to swego rodzaju sztuka szczegółu. By dostrzec detale, wymaga rzucenia bardziej wnikliwego spojrzenia. W części prysznicowej, wybudowaliśmy podwieszaną ściankę, aby stworzyć ozdobną wnękę. Na ściance umieściliśmy kamienny deseń, natomiast wnękę upiększyła trójwymiarowa mozaika w trójkąty. Delikatnie wyżłobione w trójkątach paseczki sprawiają, że mozaika ceramiczna w sposób urozmaicony reaguje na światło. To sprawia, że boczne oświetlenie LED ujawnia różne oblicza beżu.

Innym detalem godnym uwagi są matowe płytki 3D w części umywalkowej. Cechuje je ta sama technika żłobienia pasków, co w przypadku mozaiki. Płytki te, prócz efektu 3D, posiadają kamienne żyłki podobne do tych, które widoczne są na gładkiej wersji płytek Clarity Beige Glossy. Na trójwymiarowej ścianie zawisła klasyczna szafka podumywalkowa, której umywalka posiada praktyczną krawędź wokół miski. Widoczna na zdjęciu kabina prysznicowa ma pięciokątną budowę, dzięki czemu dobrze komponuje się w połączeniu z geometryczną mozaiką. Nawiązaniem do ostrych kształtów jest również prostokątna budowa lustra z podświetleniem LED. Całość łazienki ozdabiają chromy. Zestaw natryskowy z termostatem z serii Euphoria (Grohe) harmonijnie nawiązuje do chromowanych profili kabiny prysznicowej. Z uwagi na prostą budowę szafki umywalkowej i samej umywalki, uznaliśmy, że klasyczna bateria umywalkowa od Grohe dopasuje się do charakteru wyposażenia łazienki.

Lubisz, kiedy wnętrze wyróżnia się subtelnością detali?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję CLARITY BEIGE GLOSSY na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?