0
aranzacja lazienki corten blanco

CORTEN BLANCO

Łazienka w stylu modernistycznym? Szare płytki lappato z serii Corten Blanco to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących awangardowych rozwiązań.

Wykończenie w stylu nowoczesnym staje się coraz częściej pożądanym sposobem na urządzenie wnętrz. Styl nowoczesny ma to do siebie, że brak w nim dużej ilości detali, dzięki czemu pozwala poczuć swobodę podczas wykańczania wnętrza. Charakteryzuje go minimalizm i prostota. W zaprezentowanej przez nas modernistycznej aranżacji, przygotowaliśmy propozycję zastosowania w łazience niekonwencjonalnych rozwiązań. Jednym z nich jest stworzenie wyjątkowej strefy prysznicowej, która stanowi całkowicie wydzielony obszar w łazience zarówno pod względem konstrukcji, jak i wykończenia. Strefę oddziela estetyczna ścianka i drzwi prysznicowe Radaway z czarnymi zawiasami i profilem.

Nasza aranżacja to łazienka z prysznicem. Wnętrze prysznica wypełniły czarne płytki 3D marki Ceramika Limone. Ich wzór posiada łagodnie zaoblone wypukłości, dzięki czemu wnętrze prysznica nabrało nieszablonowości. Na ścianie zawisła biała kolumna prysznicowa z deszczownicą Study Tres, która efektownie kontrastuje na ścianie i rozjaśnia wnętrze prysznica. Pasek led umieszczony w rogu to rozwiązanie, które śmiało możesz zastosować w swoim domu, jeśli zależy Ci na rozświetleniu przestrzeni i nadaniu jej relaksującego klimatu. Zawieszony na ścianie wąski grzejnik poziomy z drabinkami, a także wybrany przez nas niewielki przycisk spłukujący Geberit stanowią minimalistyczny akcent, który efektownie unowocześnił cały aranż. Ceramika łazienkowa, którą wybraliśmy do wnętrza cechuje się nowoczesną formą nawiązującą do prostokątnych kształtów o zaoblonych krawędziach.

Szukasz minimalistycznych inspiracji, które pomogą Ci wykończyć własną łazienkę? Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu profesjonalnego projektu łazienki? Umów się z Projektantką HOFF, która przygotuje dla Ciebie wizualizację wnętrza za darmo*.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym Salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej
.

produkty z tej aranżacji

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?