0

Ozdoby drewniane, dekoracje z drewna

(8 produktów)

Od ogółu

Drewniane elementy w wykończeniu wnętrz to dziś już nie tylko podłogi, drzwi, okna i meble. Coraz chętniej sięgamy po drewno jako element dekoracji ścian. Drewniane panele zyskują na popularności jako uniwersalny dekor do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Naturalne materiały, z których są wykonane sprawiają, że przestrzeń nabiera przytulnego charakteru, a nieregularna faktura i autentyczny koloryt wprowadzają nutę spontaniczności w aranżacji. Dekoracje z drewna jako oryginalne ścienne panele drewniane to świetne rozwiązanie by każde wnętrze zyskało niebanalny charakter. Wykonane w pełni z naturalnego surowca. Wszystkie produkty sygnowane są przez firmę STEGU gwarantującą ich najwyższą jakość oraz sprawdzoną technologię ekologicznej produkcji. Panele drewniane na ścianę spełniają rolę ważnego dodatku, jako część dekoracyjna mieszkania panele drewniane doskonale skomponują się z naturalną podłogą oraz nowoczesnymi meblami. Minimalistyczne i proste, jasne wnętrza wzbogacone drewnianymi panelami we wnękach ściennych lub kominkowych nabiorą oryginalnego charakteru oraz stworzą wyjątkowy klimat ciepła domowego.

Włączamy kreatywność

Drewniane panele ścienne to dekoracja dająca możliwość wyzwania dla nieskończonej kreatywności dekoratorów, projektantów i dizajnerów. Pozwalają na szerokie zastosowanie opcji dekoracyjnych – nie tylko jako elementy ścienne czy dodatki. Naturalna dekoracja ścian – faktury drewna, kamienia i cegły należą do najbardziej przyjaznych. Atutem drewna, kamienia czy cegły jest naturalne pochodzenie i trwałość. Wykańczając nimi ściany, zyskujemy także płaszczyznę o niepowtarzalnej fakturze, którą można łatwo dobrać do stylistyki wnętrza. Panele ścienne drewniane jako jednolity produkt mają jeden wymiar, co daje możliwość wypełnienia przestrzeni i bardzo swobodne dopasowanie do siebie wielu elementów tworzące jedną całość. Dużym plusem paneli (drewnianych) są opakowania modułowe i łatwość montażu.

W ofercie krakowskich Salonów HOFF znajdą Państwo całą serię Wood Collection renomowanej firmy STEGU. A w niej m. in. autentyczne panele ścienne Pure, produkowane z najwyższej jakości drewna  naturalnym rysunku słojów, minimalistyczne panele Cube i Pixel o geometrycznych wzorach, a także Quadro i Axen z ciosanych elementów o niepowtarzalnej fakturze szczotkowanego drewna.

Gotowe panele drewniane wykonane z naturalnego drewna zapewniają szybki i wygodny montaż. To także trwałość na lata dzięki głębokiej impregnacji. Pozwól sobie na spektakularną metamorfozę wnętrza w zaledwie kilku krokach dzięki drewnianym panelom dostępnym w ofercie Salonów HOFF.  

 
RozwińZwiń
Filtry
Gatunek
Mrozoodporność
Kolorystyka

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?