Dekoracje ogrodowe

Ogród i pasja

Dla wielu ogród nie jest tylko przydomową przestrzenią, w której spędza się czas wolny. Coraz częściej ogród i jego pielęgnacja staje się prawdziwą pasją, dającą niezwykłą satysfakcję, gdy możemy go tworzyć, rozwijać i zmieniać. Dekoracje i dodatki do ogrodu są tutaj kluczową kwestią a ich wybór i dopasowanie wpływa bezpośrednio na styl naszego ogrodu.

Z myślą o pasjonatach ogrodów, nie tylko tych dużych, ale i tych małych przygotowaliśmy ofertę  dekoracji ogrodowych. Znajdą tu Państwo najciekawsze płyty drewnopodobne polskich producentów o różnorodnych opcjach zastosowania. Tradycyjne drewno w warunkach polowych relatywnie szybko ulega degradacji, dlatego o wiele korzystniej zastąpić je betonowymi imitacjami, które do złudzenia przypominają swym wyglądem elementy drewniane. Płyty betonowe są o wiele bardziej odporne na uwarunkowania pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Akcesoria ogrodowe uzupełnią całość i pozwolą na bardziej funkcjonalne i efektywne korzystanie z uroków natury wokół naszego domu.

W ofercie Salonów HOFF znajdą Państwo ozdoby ogrodowe jako oryginalne płyty tarasowe imitujące drewno, które z powodzeniem można zastosować zarówno jako wykończenie przydomowych tarasów, jak i ogródków kawiarnianych, czy innych form przestrzeni publicznej. Niezwykłe betonowe krążki drewnopodobne doskonale sprawdzą się jako wykończenie ścieżek ogrodowych. Z kolei płyty betonowe imitujące podkłady kolejowe doskonale sprawdzą się w celu wyznaczenia szlaków w ogrodzie.

RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Położenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Kraj produkcji
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?