Dekoracje ścienne

Planuj rozsądnie

Planując remont, czy urządzenie nowego wnętrza warto zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy detal. Wbrew pozorom nawet najbardziej subtelne elementy dekoracyjne ścian wpływają na całość aranżacji i wygląd wnętrza. Bardzo często to one nadają mu ton i charakter. Zachowanie dobrego stylu i dobranie dekoracji na ścianę nie jest prostym procesem, ale dobry i rozsądny wybór będzie nagrodzony udanym i budzącym podziw wnętrzem.

Styl retro i piktogramy

W dziale dekoracji ściennych proponujemy Państwu szeroki wybór asortymentu płytek dekoracyjnych renomowanych polskich producentów, m.in.: Maxstone i STEGU. Wśród nich najpopularniejsze wzory z motywami orientalnych piktogramów, azjatyckich napisów, czy afrykańskich masek. Do najciekawszych propozycji wśród dekoracji ściennych oferowanych w Salonach HOFF należą postarzane płytki z motywami egipskich piktogramów, które przywodzą na myśl oryginalne płaskorzeźby rodem z piramid. Ciekawym pomysłem na dekorację ściany mogą być także proponowane przez nas przestrzenne płytki z motywami znaków zodiaku.

Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów i profesjonalnej technologii produkcji dekoracje ścienne do salonu i sypialni oferowane w Salonach Hoff zapewnią nie tylko interesujące wrażenia estetyczne, ale przede wszystkim trwałość na długie lata. Wybór postarzanych drewnianych paneli dekoracyjnych lub dekoracji w stylu glamour pozwala na nazwanie naszego wnętrza klasycznym i ekskluzywnym. Stylowe  i estetyczne dekoracje są tutaj priorytetem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą dekoracji ściennych dostępnych w Salonach HOFF w Krakowie. Jako małopolski lider branży zadbamy, by nasi specjaliści pomogli Państwu wybrać wzory i modele najbardziej odpowiednie do planowanej aranżacji. Oferujemy również projektowanie aranżacji wnętrz poprzez darmowe wizualizacje 3d.

RozwińZwiń
Filtry
Statusy
Położenie
Pomieszczenie
Zastosowanie
Mrozoodporność
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?