0
aranzacja łazienkowa estra 12 szary lapato

ESTRA SZARY LAPATO

Przemawiają do Ciebie wnętrza we wszystkich odcieniach szarości? Szukasz sposobu na urozmaicenie popielatej aranżacji i brakuje Ci pomysłów? Zainspiruj się naszym projektem łazienki z kolekcją płytek Estra Szary Lapato.

O tym, co warto brać pod uwagę w trakcie urządzania szarych wnętrz, podpowiadamy na przykładzie niniejszej łazienki. Co powiesz na płytki dekoracyjne imitujące orientalny patchwork w monochromatycznych kolorach? Choć wnętrze nie zyskało mocno wybijającego się akcentu, to jednak dzięki wzorzystości dekoru, zyskało na atrakcyjności. Drugim trikiem, który sprawił, że wnętrze zyskało oryginalnego wyglądu jest zastosowanie ciemnoszarego pasa z płytek na ścianie i na podłodze. Pas stanowi przedłużenie dekoracyjnej ściany i jednocześnie tworzy złudzenie lustrzanego odbicia.

Aby podsycić modny charakter wnętrza, zastosowaliśmy asymetryczne formy armatury i ukryte oświetlenie LED. Wymurowany blat umywalkowy prezentuje dwie różne umywalki. Klasyczna, owalna umywalka nablatowa to produkt z serii Pro (Laufen). Widoczna obok asymetryczna umywalka (również nablatowa) wykonana jest z konglomeratu i jest wynikiem prac włoskiego producenta Palazzani. Przy misach zamontowaliśmy również dwie różne baterie umywalkowe wysokie: owalną z serii Castello oraz kanciastą z serii Stile (Trend Armatura). Ścianę, na której położyliśmy płytki patchwork wieńczy zgrabna miska wc Keramag. Toaleta jest bezrantowa, a jej pokrywę tworzy cienka deska wolnoopadająca z serii Icon Slim. Szerokie lustro z ukrytym oświetleniem LED sprawia, że wnętrze wygląda świeżo i awangardowo.

Już wiesz, jak urozmaicić swoją łazienkę, ale potrzebujesz zobaczyć inspirację na żywo? Umów się na wizualizacje łazienki 3D z Projektantką HOFF, która przygotuje dla Ciebie profesjonalny projekt łazienki bazując na Twoich wyobrażeniach i potrzebach.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

produkty z tej aranżacji

Umywalka Nablatowa PRO 52x39 Laufen DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%

Umywalka Nablatowa PRO 52x39 Laufen

808.00PLN / szt 646.40PLN / szt

Dodaj własną opinię

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?