0
Farba Tablicowa Liitu Czarna 1L TikkurilaDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Cena:
146,95PLN / szt
Producent:
Farby Tikkurila
Ilość:
Dostępność:W MAGAZYNIE
wysyłamy możliwie najszybciej


Tikkurila Liitu Blackboard Paint - farba tablicowa

Z wodorozcieńczalną farbą tablicową możesz uzyskać efekt powierzchni tablicowej na ścianie, meblach czy nawet małych elementach wystroju wnętrz - w tradycyjnym czarnym kolorze lub w dowolnie wybranym z palety ponad 13 tys. kolorów z mieszalnika. Tablica zaaranżowana w odpowiednim miejscu pomoże nam w codziennym funkcjonowaniu. Może pełnić funkcję notatnika lub miejsca na zostawienie wiadomości dla pozostałych domowników. Tablicę możesz stworzyć również na meblach: stolik dla dzieci, menu na stole w jadalni lub w kuchni, szuflady z różnymi opisami - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Farbę tablicową można także z łatwością użyć w rękodziele czy przy renowacji przedmiotów. Zmień swoje stare tace na tablicowy napis lub namaluj etykietki na butelkach.

Przykłady zastosowania
Ściany i meble. Do tworzenia powierzchni tablicowych. Podczas pisania kredą, kreda dobrze przylega do pomalowanej powierzchni oraz łatwo można ją zetrzeć.

Warunki nakładania
Wszystkie powierzchnie malowane powinny być czyste i suche, temperatura powietrza co najmniej +8°C, a wilgotność względna powietrza poniżej 80%.
Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:1L
Kolorystyka:Czarny
Struktura:Nie
Liczba warstw:1-2
Czas schnięcia:ok. 6h
Wydajność:14m2/L
Aplikacja:Pędzel, Wałek
Kolor:Czarny
Rodzaj farby:Akrylowa
Produkt z aranżacji w Salonie HOFF:Nie
Zalecana Liczba warstw:1
Sposób Aplikacji:Pędzel, Wałek
Zakres pojemności:1 - 1,9L

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?