Farby do betonu

Farba Do Betonu Akrylit B Szary 5L Dekoral Dostawa gratis
Farba BetonPosadzka 5L Szary Jasny Śnieżka Dostawa gratis
Farba BetonPosadzka 5L Grafitowy Śnieżka Dostawa gratis
Farba BetonPosadzka 5L Czerwony Tlenkowy Śnieżka Dostawa gratis
Farba BetonPosadzka 3L Biały Śnieżka Dostawa gratis
Farba BetonPosadzka 10L Szary Jasny Śnieżka Dostawa gratis
Farba BetonPosadzka 3L Brązowy Śnieżka Dostawa gratis
Farba Do Betonu Akrylit B GrafitowoSzary 5L Dekoral Dostawa gratis

Farba do betonu – praktyczne zabezpieczenie posadzki w Twoim domu

Odpowiednie zabezpieczenie posadzki gwarantuje dłuższą żywotność podłogi, a także wygodę użytkową. Niezabezpieczony beton kruszy się i wypacza, przez co nie stanowi trwałego rozwiązania. W jakich pomieszczeniach można sobie pozwolić na pozostawienie wylewki bez gresu czy innego materiału wykończeniowego na podłogę? Jakie są inne alternatywne sposoby na zabezpieczenie betonu?

Farba do malowania betonu w garażu

Rola estetyczna podłogi spada w garażu na drugi plan. A to właśnie w garażu posadzka jest narażona na wyjątkowo duże zabrudzenia i ryzyko uszkodzenia. Stanowi bowiem pierwsze miejsce styku z każdą porą roku, temperaturą, warunkami atmosferycznymi i samochodem. Beton w garażu niszczeje pod wpływem tarcia opon i znajdujących się na nich brudu. Oczywiście na posadzce garażowej może pozostać sama wylewka, niemniej jej zabezpieczenie może okazać się zbawienne. Farba do betonu sprawdzi się w tym pomieszczeniu doskonale. Dzięki niej na powierzchni betonu powstanie warstwa zabezpieczająca zwiększająca przyczepność kół, a ponadto beton nie będzie się kruszył ani chłonął wody, kwasów czy olejów. Podłoga w garażu będzie łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na wilgoć i uszkodzenia, co na dłuższą metę z pewnością zostanie docenione.

Farby do betonu na posadzkę w piwnicy i pomieszczeniu gospodarczym

Pomieszczenie gospodarcze i piwnica, służą do przechowywania narzędzi, mebli ogrodowych, sprzętów rekreacyjnych, a także wszelkich akcesoriów. Estetyczna podłoga pełni w tych wnętrzach rolę drugorzędną, a chłodna temperatura powietrza jest w nich wręcz pożądana. Jeśli jednak betonowa posadzka ma być regularnie odkurzana i myta, również będzie wymagała odpowiedniego wzmocnienia powierzchni przed wodą i detergentami. Farba do betonu użyta do zabezpieczenia posadzki w piwnicy czy w pomieszczeniu gospodarczym, nada podłodze antypoślizgowych właściwości, a przy tym sprawi, że stanie się odporna na zabrudzenia i uszkodzenia. Specjalna farba do malowania betonu zostanie także doceniona przez tych, którym zależy na dobrym wyglądzie wszystkich domowych wnętrz. Farba do posadzek betonowych występuje na rynku w wielu uniwersalnych i efektownych kolorach. Chcesz nieco rozjaśnić pomieszczenie gospodarcze bez konieczności zastosowania ostrego oświetlenia? Wystarczy, że do pomalowania podłogi wybierzesz taki kolor farby do betonu, który będzie oscylował w jasnych tonach. Automatem przestrzeń optycznie się rozjaśni i zyska estetycznego wyglądu, bez konieczności montowania ostrego oświetlenia.

Farba do malowania betonu na zewnątrz

Zewnętrzne powierzchnie wymagają szczególnego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, zmienną temperaturą i warunkami atmosferycznymi. Farba zewnętrzna do betonu uchroni słupy betonowe, ściany, jak i podłogę przed niechcianymi uszkodzeniami, a przy okazji nada im estetycznego wyglądu. Szerokie zastosowanie farby do malowania betonu na zewnątrz pozwala wykorzystywać je w halach produkcyjnych, w warsztatach samochodowych, magazynach czy na parkingach. Aby malowanie betonu na zewnątrz zapewniało trwały efekt, pamiętaj o tym, aby przed malowaniem odpowiednio wyczyścić beton z zabrudzeń, szczególnie tych tłustych. W przeciwnym wypadku farba nie wniknie w strukturę betonu, a w efekcie jej warstwa szybko ulegnie wypaczeniu. Do wyczyszczenia betonu wystarczy zastosować odpowiednie detergenty, a jeśli to nie wystarczy, to dobre efekty można osiągnąć szlifowaniem. Jeżeli powierzchnia betonu posiada uszczerbki tj. pęknięcia i dziury, zastosuj do ich wypełnienia żywicę lub zaprawę do betonu. Następnie wyszlifuj jego powierzchnię lub wyczyść drucianą szczotką, a na koniec oczyść go z pyłu. Taka baza jest już gotowa do malowania.

Farby do betonu w Salonie HOFF

W HOFF zaopatrzysz się w farby do betonu popularnych i cenionych marek (Dekoral, Śnieżka), w wielu uniwersalnych barwach (szary, grafitowy, beżowy, brązowy i wiele innych). Dostępne w Salonie HOFF środki do zabezpieczania powierzchni betonowych pozwolą Ci zwiększyć wytrzymałość wielu powierzchni, a także uzyskać ciekawe i estetyczne wykończenie. Poznaj naszą ofertę. Zapraszamy! Salon HOFF, Kosocicka 7, Kraków.

 

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?