0

Farby do betonu, farby do posadzek betonowych

(76 produktów)
Farba BetonPosadzka 5L Grafitowy Śnieżka DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Lakier Poliuretanowy Na Beton 0,72L Bezbarwny Połysk Rafil DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba Do Betonu Akrylit B GrafitowoSzary 0,75L Dekoral DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Utwardzacz Do Emalii Epoksydowej 2,7L Bezbarwny Rafil DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Emalia Epoksydowa Na Beton 0,63L Szary Połysk RAL 7040 Rafil DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Gruntoemalia Cynkal Szary Antracyt Ral 7016 0,7L Malexim DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Bejca Do Kostek I Płyt Patio Kivikuullote Baza EK 0,9L Tikkurila DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Utwardzacz Do Lakieru Poliuretanowego 0,18L Bezbarwny Rafil DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Utwardzacz Do Emalii Epoksydowej 0,27L Bezbarwny Rafil DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba Do Betonu Akrylit B Szary 0,75L Dekoral DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba Do Betonu Akrylit B Szary 5L Dekoral DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba BetonPosadzka 10L Szary Jasny Śnieżka DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba BetonPosadzka 5L Szary Jasny Śnieżka DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba BetonPosadzka 5L Czerwony Tlenkowy Śnieżka DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba Do Betonu Akrylit B GrafitowoSzary 5L Dekoral DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba Do Betonu Akrylit B BrązowoMahoniowy 0,75L Dekoral DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba AkrylowoSilikonowa Malsilbet Szary Jasny 10L Malexim DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Farba Do Betonu Akrylit B Beżowy 0,75L Dekoral DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Farba do betonu – praktyczne zabezpieczenie posadzki w Twoim domu

Odpowiednie zabezpieczenie posadzki gwarantuje dłuższą żywotność podłogi, a także wygodę użytkową. Niezabezpieczony beton kruszy się i wypacza, przez co nie stanowi trwałego rozwiązania. W jakich pomieszczeniach można sobie pozwolić na pozostawienie wylewki bez gresu czy innego materiału wykończeniowego na podłogę? Jakie są inne alternatywne sposoby na zabezpieczenie betonu?

Farba do malowania betonu w garażu

Rola estetyczna podłogi spada w garażu na drugi plan. A to właśnie w garażu posadzka jest narażona na wyjątkowo duże zabrudzenia i ryzyko uszkodzenia. Stanowi bowiem pierwsze miejsce styku z każdą porą roku, temperaturą, warunkami atmosferycznymi i samochodem. Beton w garażu niszczeje pod wpływem tarcia opon i znajdujących się na nich brudu. Oczywiście na posadzce garażowej może pozostać sama wylewka, niemniej jej zabezpieczenie może okazać się zbawienne. Farba do betonu sprawdzi się w tym pomieszczeniu doskonale. Dzięki niej na powierzchni betonu powstanie warstwa zabezpieczająca zwiększająca przyczepność kół, a ponadto beton nie będzie się kruszył ani chłonął wody, kwasów czy olejów. Podłoga w garażu będzie łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na wilgoć i uszkodzenia, co na dłuższą metę z pewnością zostanie docenione.

Farby do betonu na posadzkę w piwnicy i pomieszczeniu gospodarczym

Pomieszczenie gospodarcze i piwnica, służą do przechowywania narzędzi, mebli ogrodowych, sprzętów rekreacyjnych, a także wszelkich akcesoriów. Estetyczna podłoga pełni w tych wnętrzach rolę drugorzędną, a chłodna temperatura powietrza jest w nich wręcz pożądana. Jeśli jednak betonowa posadzka ma być regularnie odkurzana i myta, również będzie wymagała odpowiedniego wzmocnienia powierzchni przed wodą i detergentami. Farba do betonu użyta do zabezpieczenia posadzki w piwnicy czy w pomieszczeniu gospodarczym, nada podłodze antypoślizgowych właściwości, a przy tym sprawi, że stanie się odporna na zabrudzenia i uszkodzenia. Specjalna farba do malowania betonu zostanie także doceniona przez tych, którym zależy na dobrym wyglądzie wszystkich domowych wnętrz. Farba do posadzek betonowych występuje na rynku w wielu uniwersalnych i efektownych kolorach. Chcesz nieco rozjaśnić pomieszczenie gospodarcze bez konieczności zastosowania ostrego oświetlenia? Wystarczy, że do pomalowania podłogi wybierzesz taki kolor farby do betonu, który będzie oscylował w jasnych tonach. Automatem przestrzeń optycznie się rozjaśni i zyska estetycznego wyglądu, bez konieczności montowania ostrego oświetlenia.

Farba do malowania betonu na zewnątrz

Zewnętrzne powierzchnie wymagają szczególnego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, zmienną temperaturą i warunkami atmosferycznymi. Farba zewnętrzna do betonu uchroni słupy betonowe, ściany, jak i podłogę przed niechcianymi uszkodzeniami, a przy okazji nada im estetycznego wyglądu. Szerokie zastosowanie farby do malowania betonu na zewnątrz pozwala wykorzystywać je w halach produkcyjnych, w warsztatach samochodowych, magazynach czy na parkingach. Aby malowanie betonu na zewnątrz zapewniało trwały efekt, pamiętaj o tym, aby przed malowaniem odpowiednio wyczyścić beton z zabrudzeń, szczególnie tych tłustych. W przeciwnym wypadku farba nie wniknie w strukturę betonu, a w efekcie jej warstwa szybko ulegnie wypaczeniu. Do wyczyszczenia betonu wystarczy zastosować odpowiednie detergenty, a jeśli to nie wystarczy, to dobre efekty można osiągnąć szlifowaniem. Jeżeli powierzchnia betonu posiada uszczerbki tj. pęknięcia i dziury, zastosuj do ich wypełnienia żywicę lub zaprawę do betonu. Następnie wyszlifuj jego powierzchnię lub wyczyść drucianą szczotką, a na koniec oczyść go z pyłu. Taka baza jest już gotowa do malowania.

Farby do betonu w Salonie HOFF

W HOFF zaopatrzysz się w farby do betonu popularnych i cenionych marek (Dekoral, Śnieżka), w wielu uniwersalnych barwach (szary, grafitowy, beżowy, brązowy i wiele innych). Dostępne w Salonie HOFF środki do zabezpieczania powierzchni betonowych pozwolą Ci zwiększyć wytrzymałość wielu powierzchni, a także uzyskać ciekawe i estetyczne wykończenie. Poznaj naszą ofertę. Zapraszamy! Salon HOFF, Kosocicka 7, Kraków.

 

RozwińZwiń
Filtry
PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Zakres pojemności
Wykończenie

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?