0
Folia Malarska Extra Mocna 4x5m=20m2 CoblerDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Cena:
8,90PLN / szt
Cena za 1 m2 - 0,45 PLN
Producent:
Cobler
Ilość:
Dostępność:W MAGAZYNIE
wysyłamy możliwie najszybciej

Folia malarska extra mocna Cobler – zastosowanie

Planując remont warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie powierzchni nieprzeznaczonych do renowacji. W tym celu stosuje się folie i osłony malarskie. Gruba folia malarska marki Cobler służy do ochrony mebli, podłóg i elementów znajdujących się bezpośrednio w miejscach wymalunków. Nadaje się także do stosowania na zewnątrz – dzięki podwyższonej grubości nie przerywa się i nie przecieka. Dodatkowo jest odporna na działanie wody i chemii budowlanej, niezawodnie zabezpieczając powierzchnie podczas wykonywania prac.

Folie malarskie Cobler – niezwodne i uniwersalne

Osłony ochronne są uniwersalne. Przydadzą się zarówno osobom prywatnym, jak i profesjonalistom. Oprócz prac remontowo-budowlanych sprawdzą się także podczas prac naprawczych w warsztatach samochodowych i lakierniczych, punktach produkcji, a także transporcie w celu czasowej ochrony przedmiotów oraz we wszystkich miejscach, które narażone są na zabrudzenie i działanie wilgoci. Folia malarska bardzo gruba ma wymiary 4x5 m, dzięki czemu może pokryć 20m2 powierzchni. Z łatwością można ją także podzielić na mniejsze części, gdy zachodzi taka potrzeba.

Zobacz także pozostałe akcesoria malarskie dostępne w naszym sklepie i wybierz produkty wysokiej jakości od sprawdzonych producentów. Odwiedź nas w naszym salonie i skorzystaj z porad ekspertów, którzy pomogą Ci w doborze farb i narzędzi niezbędnych podczas remontu Twoich wnętrz.
Rozmiar:4x5 m
Rodzaj:Folia
Kolor:Bezbarwny

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?