0
Folia Malarska Super Gruba 4x5m CoblerDARMOWA DOSTAWA OD 1500,-
Cena:
14,90PLN / szt
Cena za 1 m2 - 0,75 PLN
Producent:
Cobler
Ilość:
Dostępność:W MAGAZYNIE
wysyłamy możliwie najszybciej

Folia malarska super gruba Cobler – przydatna podczas remontu

Folie i osłony malarskie są niezbędne podczas remontu. Pozwalają zabezpieczyć elementy stałe znajdujące się w pomieszczeniach, takie jak drzwi, okna, meble, podłogi. Mogą być stosowane także na zewnątrz, chroniąc rośliny, tereny dookoła budynku, a także miejsca nieprzeznaczone do renowacji. Folia malarska marki Cobler o podwyższonej grubości przeznaczona jest do stosowania na powierzchnie znajdujące się bezpośrednio w miejscach wymalunków. Jest ona odporna na działanie chemii budowlanej, nie przecieka i nie przepuszcza zabrudzeń i wody.

Folia tynkarska – uniwersalna

Folia malarska Cobler jest również przydatna podczas prac naprawczych i serwisowych. Świetnie sprawdzi się w warsztatach samochodowych, podczas transportu przedmiotów, a także w każdym innym miejscu, w którym zachodzi ryzyko zabrudzenia powierzchni. Dobrze przylega do przedmiotów, jest odporna na zerwanie, a po wykonanej pracy łatwo ją usunąć. Folia o wymiarach 4x5m pozwala na pokrycie 20m2 powierzchni. Łatwo jest ją także podzielić na mniejsze części.

Folia malarska przezroczysta Cobler – kupuj sprawdzone produkty

W salonie Hoff znajdziesz akcesoria malarskie najwyższej jakości. Zobacz oferowane przez nas produkty i odwiedź nasz sklep znajdujący się w Krakowie na ulicy Kosocickiej 7. Czekają tam na Ciebie nasi doradcy, którzy pomogą Ci dobrać farby i akcesoria niezbędne podczas remontu. Stwórz z nami wyjątkowe wnętrza pełne dizajnu.

Rozmiar:4x5 m
Rodzaj:Folia
Kolorystyka:Bezbarwny
Kolor:Bezbarwny

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?