Aranżacje łazienek > Zobacz wszystkie w salonie HOFF

01-forge-metal-aranzacja-lazienki

FORGE METAL

W aranżacji Forge Metal staraliśmy się pokazać, jak stylowo i z pomysłem zastosować w łazience płytki patchworkowe. Co sądzisz o takim pomyśle? W naszym odczuciu patchwork podkreślił dostojność aranżacji i nadał jej stylowego klimatu. Ale weźmy pod lupę całość aranżacji. Oto, co w niej się znajduje.

Przyjrzyjmy się na początek ciemno-brązowej ścianie obecnej w części kąpielowej. Jeśli przypatrzysz się jej dokładniej, dostrzeżesz subtelne, trójwymiarowe wzornictwo. Są to płytki 3D z serii Forge Struttura Metal Mix Bronzo. Ten sam dekor dostrzeżesz na ścianie z jasnymi płytkami, na której zawiesiliśmy grzejnik. Szczególną ozdobą wnętrza stała się złota armatura łazienkowa. Bateria wannowa wolnostojąca Essence New i bateria umywalkowa z tej samej kolekcji (Grohe) dodaje wnętrzu elegancji i biżuteryjności.

Ciemno-brązowa ściana i podłoga, na której położyliśmy płytki podłogowe z serii Forge Metal Bronzo, stylowo prezentuje się na żywo dzięki oświetleniu led. Imitacja metalu na tych płytkach prezentuje się na żywo znakomicie. Jest ona na tyle subtelna, że nie narzuca określonego stylu, dzięki czemu można pozwolić sobie na różny typ dodatków. Ceramika łazienkowa podkreśla w tej aranżacji strojny wygląd wnętrza. Wanna wolnostojąca Mega - N170 (Emporia) dzięki asymetrycznej budowie w kształcie kielicha nadała ciemnej części łazienki lekkości. Na szczególną uwagę zasługuje umywalka wpuszczana w blat Saxo (Ravon), która charakteryzuje się głęboką misą i asymetrycznym, cienkim brzegiem wystającym ponad blat. Do aranżacji wybraliśmy również zaoblony kształt miski wc. Muszla wisząca Norm (GSI) swój smukły design zawdzięcza odpowiednio dobranej desce. Jest to cienka deska wolnoopadająca z serii Norm (Soft Close Slim GSI). Aranżację dopełnia industrialny, czarny grzejnik pionowy Irasp Piano, który umieściliśmy na jasnej ścianie, aby podkreślić jego obecność we wnętrzu.

Jesteś miłośnikiem wnętrz o eleganckim, nieco orientalnym charakterze? Podobają Ci się niespotykane wzornictwa i szukasz inspiracji na stworzenie oryginalnego wyglądu wnętrza?

Odwiedź Salon Hoff i zobacz kolekcję FORGE METAL na żywo!

produkty z tej aranżacji

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?