0
aranżacja łazienki forge metal

FORGE METAL

Jak stylowo i z pomysłem zastosować w łazience płytki patchworkowe? Projekt łazienki Forge Metal pokazuje, jak patchwork może podkreślić dostojność aranżacji. Ale weźmy pod lupę całość aranżacji.

Przyjrzyj się ciemno-brązowej ścianie obecnej w części kąpielowej. Jeśli przypatrzysz się jej dokładniej, dostrzeżesz subtelne, trójwymiarowe wzornictwo. Są to płytki 3D od Novabell. Ten sam dekor zastosowaliśmy na ścianie z jasnymi płytkami, na której zawiesiliśmy grzejnik. Szczególną ozdobą wnętrza stała się złota armatura łazienkowa. Bateria wannowa wolnostojąca Essence New i bateria umywalkowa Grohe dodały wnętrzu elegancji i biżuteryjności.

Ciemno-brązowa ściana i podłoga, na których położyliśmy płytki podłogowe Forge Metal Bronzo, to czysta imitacja metalu, która na żywo prezentuje się znakomicie. Imitacja jest na tyle subtelna, że nie narzuca określonego stylu i pozwala na różny typ dodatków. Ceramika łazienkowa podkreśla strojny wygląd wnętrza. Wanna wolnostojąca Emporia posiada asymetryczną budowę w kształcie kielicha. Umywalka wpuszczana w blat Saxo Ravon charakteryzuje się głęboką misą i asymetrycznym, cienkim brzegiem wystającym ponad blat. Spójrz też na smukły kształt miski wc. Muszla wisząca GSI swój design zawdzięcza odpowiednio dobranej desce. Jest to cienka deska wolnoopadająca Norm (Soft Close Slim GSI). Aranżację dopełnia industrialny, czarny grzejnik łazienkowy Irasp Piano.

Jesteś miłośnikiem wnętrz o eleganckim, nieco orientalnym charakterze? Podoba Ci się niespotykane wzornictwo i szukasz inspiracji na stworzenie nowoczesnej łazienki? Umów się z Projektantką HOFF, która przygotuje dla Ciebie za darmo* wizualizacje łazienki 3D. Nie czekaj.

Odwiedź Salon HOFF i zainspiruj się naszymi aranżacjami łazienek na żywo!

*przy zakupie płytek ceramicznych w naszym salonie oraz wpłacie kaucji zwrotnej.

produkty z tej aranżacji

Deska Soft Close Slim Biała GSIMS86CSN11 GSI DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-PROMOCJA-20%
Element Do Podłogowych Wylewek Wannowych 45984000 Grohe DARMOWA DOSTAWA OD 1500,-

Dodaj własną opinię

Podobne aranżacje

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?