0

Funkcjonalne dodatki UMBRA

Dodano:2016-12-06
Kategorie:BLOG

Prawie wszystkie produkty Umbry przyciągają uwagę. Wyjątkowy design do nowoczesnego mieszkania. Wiele z produktów UMBRA otrzymało międzynarodowe nagrody, są eksponowane w muzeach tej klasy co MOMA w NYC, niektóre uzyskały uznanie międzynarodowych gwiazd jak Oprah Winfrey. UMBRA jest niekwestionowanym światowym liderem w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań dekoracji wnętrz połączonej z wyjątkową funkcjonalnością.

O unikatowość wzorów UMBRA dbają asy nowoczesnego designu. To na nich spoczywa odpowiedzialność za sukces. Zespół 40 projektantów reprezentujących różne kultury (Europa, Ameryka, Azja) tworzy niepowtarzalne wzornictwo UMBRA, często nagradzane m.in. Nagrodą IDEA (Industrial Design Excellence Awards). Firma współpracuje również z uznanymi szkołami wzornictwa jak np. Pratt, rozwijając wspólnie programy przeznaczone dla przyszłych projektantów. Tantiemy z produktów powstałych w ramach tego typu programów a wprowadzonych do sprzedaży wspierają studentów i ich szkoły.

Ciekawostka: 1979 rok, roleta okienna z nadrukiem Paul Rowan to pierwszy produkt zaprojektowany dla UMBRA przez Paula Rowana. Połączenie unikatowej grafiki z półprzezroczystym papierem, zamontowane na mechanizmie rolety. Było to pokazanie konsumentom unikalnego podejścia do zdobienia okna, przyciągającego wzrok.
✔ A czy wiesz?
Produkty UMBRA są dostarczane do ok. 35000 punktów sprzedaży detalicznej, znajdujących się w ponad 90 krajach. Nazwa firmy powstała od zasłony okiennej, pierwszego produktu - "umbra" oznacza w języku łacińskim "cień". Od tego czasu UMBRA stała się liderem w projektowaniu praktycznych rozwiązań dla domu.


Źródło: umbrapolska.pl

Chcesz otrzymywać informacje o naszych nowościach i wydarzeniach?